Superdebaty České televize, iDnes.cz, Blesku, Deníku, Radiožurnálu i Duel Novy jsou za námi. Volební výsledky sledovaly hlavně ČT24, poprvé ve velkém Nova. iDnes.cz přidal v sobotu od 13.55 volební studio s Václavem Klausem a Jiřím Paroubkem, televize Barrandov pak první debatu s vítězem voleb Andrejem Babišem. Blesk v neděli od 15.00 dá na webu interview s Milošem Zemanem.

Promoteri.eu najali Jirouše a Kramlovou

Patrik Jirouš povede organizaci promočních akcí, Tereza Kramlová lidské zdroje.

Nový šéfem promočních akcí společnosti Promoteri.eu se stal Patrik Jirouš a na pozici manažerky lidských zdrojů nastoupila Tereza Kramlová. Promoteri.eu se zaměřuje na promotéry a hostesky pracující po celém Česku a Slovensku.

Patrik Jirouš

Patrik Jirouš

Patrik Jirouš do agentury Promoteri.eu nastoupil koncem minulého roku jako promotér. Z této pozice se díky svým zkušenostem rychle vypracoval na promotion chiefa, který přijímá objednávky a dohlíží na hladké uskutečnění všech akcí. Před příchodem do agentury působil jako promotér pro Intel a Microsoft. 

Tereza Kramlová

Tereza Kramlová

Druhou posilou týmu je Tereza Kramlová, která zodpovídá za vyhledávání a výběr promotérů, hostesek a merchandisinérů. Dříve pracovala na pozici marketingové a PR manažerky sportovně-relaxačního komplexu Harmony Body, kde se mimo jiné věnovala také lidským zdrojům.