Televize Prima v pondělí 23. ledna ve 13.10 spustila svůj placený kanál Prima Plus, určený pro území Slovenska. Vysílá u deseti operátorů, včetně terestrických sítí, celkem až pro 1,5 milionu domácností. První rok chce dávat jen produkci Primy (od 29. ledna novinku Temný kraj), uspěje-li, pak i akvizici.

Promoteri.eu najali Jirouše a Kramlovou

Patrik Jirouš povede organizaci promočních akcí, Tereza Kramlová lidské zdroje.

Nový šéfem promočních akcí společnosti Promoteri.eu se stal Patrik Jirouš a na pozici manažerky lidských zdrojů nastoupila Tereza Kramlová. Promoteri.eu se zaměřuje na promotéry a hostesky pracující po celém Česku a Slovensku.

Patrik Jirouš

Patrik Jirouš

Patrik Jirouš do agentury Promoteri.eu nastoupil koncem minulého roku jako promotér. Z této pozice se díky svým zkušenostem rychle vypracoval na promotion chiefa, který přijímá objednávky a dohlíží na hladké uskutečnění všech akcí. Před příchodem do agentury působil jako promotér pro Intel a Microsoft. 

Tereza Kramlová

Tereza Kramlová

Druhou posilou týmu je Tereza Kramlová, která zodpovídá za vyhledávání a výběr promotérů, hostesek a merchandisinérů. Dříve pracovala na pozici marketingové a PR manažerky sportovně-relaxačního komplexu Harmony Body, kde se mimo jiné věnovala také lidským zdrojům.