V úterý 30. srpna startuje na rádiu Frekvence 1 nová polední show Libora Boučka. Každý všední den od 12.00 do 13.00, kdy předtím pět let vysílal Ruda z Ostravy, nabídne mix hudby, zpráv a zábavy. Bouček chystá zábavní vstupy k aktuálním událostem, rozhovor s prezidentem Libor Bouček volá na Hrad a či bleskový kvíz. „Vlastní hodinová autorská polední show patří v zahraničí k tomu nejúspěšnějšímu v posledních letech a je na čase začít něco podobného budovat i na Frekvenci 1,“ prohlásil Bouček, který dosud musel vstávat kvůli ranní moderaci od 6.00 do 9.00.

Vesecká provozní ředitelkou Dorlandu

Manažerka Markéta Vesecká povýšila, teď zodpovídá za každodenní provoz agentury.

Markéta Vesecká

Markéta Vesecká

Agentura Dorland rozšířila svůj vedoucí tým. Novou provozní ředitelkou agentury se stala Markéta Vesecká, dosavadní operation manažerka. Zodpovídá za kompletní chod agentury a za její každodenní provoz. „Vzhledem ke vzrůstajícímu počtu zaměstnanců, klientů či tendrů i zvýšeným nárokům na back office bylo nezbytné doplnit management agentury a ustanovit tuto novou pozici,“ říká Lucie Češpivová, ředitelka Dorlandu.

Vesecká má víc než desetiletou zkušenost v oblasti marketingu, působila mimo jiné jako projektová manažerka ve firmě Open and Lowe nebo jako account manažerka ve společnosti Sajlers & partners. V Dorlandu pracuje s krátkou přestávkou od roku 2012. K jejím úkolům loni patřila stabilizace agenturního týmu, spuštění činnosti dvou nových oddělení agentury Dorland Business development a Dorland Co-branding a zvýšení aktivit a stabilizace oddělení Dorland Digi.

Zadejte i poštovní adresu, pošleme vám tištěný Médiář zdarma
Přihlásit odběr