Británie vydá do Česka podnikatele Františka Savova, mimo jiné majitele vydavatelství Mladá fronta, stíhaného v souvislosti s krácením daní a legalizací výnosů z trestné činnosti. Agentuře ČTK to potvrdila mluvčí Městského státního zastupitelství v Praze Štěpánka Zenklová. „Obdrželi jsme rozhodnutí britské strany o vydání. Domníváme se, že je pravomocné,“ sdělila.

Vesecká provozní ředitelkou Dorlandu

Manažerka Markéta Vesecká povýšila, teď zodpovídá za každodenní provoz agentury.

Markéta Vesecká

Markéta Vesecká

Agentura Dorland rozšířila svůj vedoucí tým. Novou provozní ředitelkou agentury se stala Markéta Vesecká, dosavadní operation manažerka. Zodpovídá za kompletní chod agentury a za její každodenní provoz. „Vzhledem ke vzrůstajícímu počtu zaměstnanců, klientů či tendrů i zvýšeným nárokům na back office bylo nezbytné doplnit management agentury a ustanovit tuto novou pozici,“ říká Lucie Češpivová, ředitelka Dorlandu.

Vesecká má víc než desetiletou zkušenost v oblasti marketingu, působila mimo jiné jako projektová manažerka ve firmě Open and Lowe nebo jako account manažerka ve společnosti Sajlers & partners. V Dorlandu pracuje s krátkou přestávkou od roku 2012. K jejím úkolům loni patřila stabilizace agenturního týmu, spuštění činnosti dvou nových oddělení agentury Dorland Business development a Dorland Co-branding a zvýšení aktivit a stabilizace oddělení Dorland Digi.

Zadejte i poštovní adresu, pošleme vám tištěný Médiář zdarma
Přihlásit odběr