Odstartoval lifestylový web Ženy.cz, se sloganem Hýbeme světem, kromě vlastních materiálů bude přinášet obsah časopisů Moje psychologie, Dieta, OK! Magazine a F.O.O.D. téhož vydavatele CN Invest. „Nechceme kopírovat stávající weby pro ženy. Vidím velký potenciál v tom, přinášet více obsahu z reálného života,“ uvádí šéfka projektu Dita Křížová, jež do března dělala v digitálním týmu Českého rozhlasu. Projekt chce za rok získat půl milionu reálných uživatelů měsíčně.

Public affairs v Graylingu vede Radka Lang

Nová šéfka divize se chce podílet na zlepšování pověsti lobbingu v českém prostředí.

Radka Lang

Radka Lang

Divizi public affairs – služeb od politického monitoringu přes vnější komunikaci až po legislativní lobbing – komunikační agentury Grayling vede nově Radka Lang. „Ve své nové roli se zaměřím na zvýšení sektorové specializace našich konzultantů. Rovněž se chci aktivně podílet na zlepšování pověsti lobbingu v českém prostředí,“ prohlásila.

Lang v agentuře pracuje od roku 2014, dosud se specializovala na rychloobrátkový sektor, finanční regulaci a informační technologie. V minulosti dělala na ministerstvu zahraničí na odboru OSN, kde se zabývala problematikou nešíření ručních a lehkých zbraní, pak v Japan Tobacco International zodpovídala za oblast evropské legislativy a vnitřní komunikaci.

Pobočka nadnárodní agentury Grayling je na českém trhu od roku 1993, public affairs se věnuje od roku 2004.