Česká televize začíná dnes vysílat lokální program z nového regionálního studia v Českých Budějovicích. Minulý týden startovalo nové studio v Hradci Králové. Oba regiony tak mohou víc vstupovat do proudu ČT24 i produkovat vlastní Týden v regionech. Vedoucím redaktorem „regionu Jihozápad“ je Aleš Hazuka, „regionu Severovýchod“ pak Michal Klokočník. Dlouho už ČT vysílá lokálně z Brna, Ostravy a Prahy.

Public affairs v Graylingu vede Radka Lang

Nová šéfka divize se chce podílet na zlepšování pověsti lobbingu v českém prostředí.

Radka Lang

Radka Lang

Divizi public affairs – služeb od politického monitoringu přes vnější komunikaci až po legislativní lobbing – komunikační agentury Grayling vede nově Radka Lang. „Ve své nové roli se zaměřím na zvýšení sektorové specializace našich konzultantů. Rovněž se chci aktivně podílet na zlepšování pověsti lobbingu v českém prostředí,“ prohlásila.

Lang v agentuře pracuje od roku 2014, dosud se specializovala na rychloobrátkový sektor, finanční regulaci a informační technologie. V minulosti dělala na ministerstvu zahraničí na odboru OSN, kde se zabývala problematikou nešíření ručních a lehkých zbraní, pak v Japan Tobacco International zodpovídala za oblast evropské legislativy a vnitřní komunikaci.

Pobočka nadnárodní agentury Grayling je na českém trhu od roku 1993, public affairs se věnuje od roku 2004.