Příští čtvrtek 3. listopadu se v Praze sejdeme na první akci svého druhu v Česku, totiž přehlídce filmů na výšku Vertifilms. Předcházet jí bude odborný program s ukázkami postupů i využití moderního formátu ve světě médií. Zajistěte si místo včas, je to zdarma.

Rádio Čas uvádí Špeky Haliny Pawlowské

Moravská regionální stanice nasazuje zábavní pořady Haliny Pawlowské a Ivy Pazderkové.

Halina Pawlowská v seriálu Doktoři z Počátků. Foto: TV Nova

Halina Pawlowská v seriálu televize Nova Doktoři z Počátků. Foto: TV Nova

Nejposlouchanější moravské rádio Čas Radima Pařízka si chce udržet publikum novými zábavními pořady. Od dubna nasazuje Špeky Haliny Pawlowské a Deníček blbé blondýny Ivy Pazderkové. Glosy Pawlowské i ironické vstupy Pazderkové mají ve vysílání místo v premiéře každé všední ráno a v repríze odpoledne.

„Jsou to prostě takové moje postřehy, moje rady a věci, které mě zaujmou. To znamená můj názor na statistiky, na vtipy a vůbec na nejrůznější situace. Zabývám se spíše než politikou vztahy, takže to jsou moje názory na rodinu, na lásku nebo na erotiku, či na výchovu dětí,“ přiblížila moderátorka a spisovatelka Pawlowská. Ta je momentálně vidět také v televizi Nova – v podvečerním sobotním vaření U Haliny v kuchyni a v seriálu Doktoři z Počátků.

Změn doznává též zpravodajství Času – tematicky se víc zaměřuje na Moravu a Slezsko. Inovace řídí programový ředitel Michal Pistolas. Dubnové novinky bude po celý měsíc podporovat outdoorová a printová kampaň na celé Moravě a ve Slezsku.

Programové novinky rádia Čas podpoří kampaň na billboardech a v tisku

Programové novinky rádia Čas podpoří kampaň na billboardech a v tisku