Čtvrteční večer patřil v pražském Karlíně slavnostnímu otevření místních kanceláří společnosti Goodbaby, která se zaměřuje na výrobu dětských sedaček, kočárků a podobného zboží. Její čerství představitelé Jan Řežáb (Socialbakers) a Eva Liba (ex Coca-Cola) pozvali řadu vzácných hostí, nechyběli jsme. Přineseme i rozhovor, teď mrkněte, jak Jan skládá golfky.

Rádio Zet spustilo Marketingový magazín

Desetiminutový týdeník moderuje PR manažerka stanice Zuzana Nevoralová.

Zuzana Nevoralová

Zuzana Nevoralová

Informačně-byznysová stanice Rádio Zet ze skupiny Lagardere zařadila do vysílání nový odborně zaměřený pořad Marketingový magazín. Desetiminutový rozhovor s osobností marketingu a komunikace mohou posluchači slyšet každé úterý v 10.45 a později si jej přehrát na webu rádia. Moderuje ho Zuzana Nevoralová, nedávno nastoupivší PR manažerka stanice.

Prvními hosty Marketingového magazínu byli například generální ředitel českého zastoupení Ogilvy Group Ondřej Obluk, marketingová ředitelka Všeobecné zdravotní pojišťovny Andrea Wolfová, filmový producent Kryštof Šafer a marketingový ředitel Modré pyramidy Zdeněk Doboš.

Marketingový magazín cílí především na top manažery a chce sledovat specifika marketingu napříč všemi obory, od zdravotnictví přes filmovou produkci až po oblast rychloobrátkového zboží.