Jan Dražan, zástupce šéfredaktora Echa, a Jan Pergler, někdejší novinář, teď manažer v ČSOB, vydávají ve vlastním Nakladatelství Zeď druhou knihu. První byla série rozhovorů Náš Václav Havel, druhou je román Ferdinanda Peroutky Oblak a valčík. První pokřtili 17. listopadu, druhou pak 7. prosince a úspěšně na ni vybírali na Hithitu. Obě je možné běžně koupit, i přes internet.

Rádio Zet spustilo Marketingový magazín

Desetiminutový týdeník moderuje PR manažerka stanice Zuzana Nevoralová.

Zuzana Nevoralová

Zuzana Nevoralová

Informačně-byznysová stanice Rádio Zet ze skupiny Lagardere zařadila do vysílání nový odborně zaměřený pořad Marketingový magazín. Desetiminutový rozhovor s osobností marketingu a komunikace mohou posluchači slyšet každé úterý v 10.45 a později si jej přehrát na webu rádia. Moderuje ho Zuzana Nevoralová, nedávno nastoupivší PR manažerka stanice.

Prvními hosty Marketingového magazínu byli například generální ředitel českého zastoupení Ogilvy Group Ondřej Obluk, marketingová ředitelka Všeobecné zdravotní pojišťovny Andrea Wolfová, filmový producent Kryštof Šafer a marketingový ředitel Modré pyramidy Zdeněk Doboš.

Marketingový magazín cílí především na top manažery a chce sledovat specifika marketingu napříč všemi obory, od zdravotnictví přes filmovou produkci až po oblast rychloobrátkového zboží.