Česká televize začíná dnes vysílat lokální program z nového regionálního studia v Českých Budějovicích. Minulý týden startovalo nové studio v Hradci Králové. Oba regiony tak mohou víc vstupovat do proudu ČT24 i produkovat vlastní Týden v regionech. Vedoucím redaktorem „regionu Jihozápad“ je Aleš Hazuka, „regionu Severovýchod“ pak Michal Klokočník. Dlouho už ČT vysílá lokálně z Brna, Ostravy a Prahy.

Raiffeisenbank mění agenturu, Artur ale zůstává

Místo McCannu začne pro Raiffeisenbank pracovat Made by Vaculik, převezme ale koncept.

Po téměř šesti letech spolupráce s McCann Prague mění Raiffeisenbank komunikační agenturu. Nově pro ni od července letošního roku pracuje česko-slovenská agentura Made by Vaculik, jejímž klientem je i slovenská Tatra banka. Právě spolupráce se sesterskou bankou ze skupiny Raiffeisen Bank International byla pro změnu rozhodující. Banka si ale nadále podrží stávající koncept reklam.

„Chceme využít synergické efekty plynoucí ze sdílení totožné agentury v Česku  i na Slovensku. Zároveň se chceme dále držet stávajícího konceptu s detektivem Arturem a krásnou Viktorií. Věříme, že společně s novou agenturou jejich příběh dále rozvineme a posuneme,“ říká marketingová ředitelka Raiffeisenbank Hana Kovářová

S Tatra bankou spolupracuje Made by Vaculik již dvacet let. Agentura kompletně zastřešuje její ATL, BTL i online komunikaci. Na Slovensku pracuje také pro značku Raiffeisenbank, a to od jejího uvedení na trh v roce 2013. Česká pobočka Made by Vaculik byla založena v roce 2007 v Praze.