Televize Prima Zoom přináší čtyři rozhovory s ruským prezidentem Vladimirem Putinem, které natočil režisér Oliver Stone. Seriál Svět podle Putina (The Putin Interviews) přichází týden po americké premiéře na kanálu Showtime. Prima Zoom je dává od 19. do 22. června vždy od 20.00.

Ranní show na Expresu s duem Malík-Mašinda

Pražské rádio Expres FM doplnila tým ranní show a přidalo dva nové pořady.

Pražské rádio Expres FM obměnilo moderátorské duo své ranní show. Marka Malíka v lednu nově doplnil Václav Mašinda. Přišel z rádia Černá Hora, kde několik let rovněž moderoval ranní vysílání, dělal i na Evropě 2. Ranní show dává Expres FM od 7 do 10 hodin každý všední den.

Stanice přidala i dva nové pořady. Rodinná relace Family Expres s moderátorkou Magdalénou Korcovou se věnuje rodinnému životu ze všech úhlů pohledu, vysílá se od 4. února každou sobotu od 8 do 9 hodin. Autorka působila na rádiu Impuls, je manželkou moderátora Vlasty Korce a matkou dvou dětí. Do svého pořadu si bude zvát odborné hosty jako pediatry, psychology, učitelé nebo odborníky na výživu.

Autorský týdeník Rap Time, primárně zaměřený na rap, hip hop i street art, vytváří a moderuje Vladimír Pavlík, jinak též moderátor víkendového vysílání Expresu. Rap Time nahrazuje Pavlíkův dosavadní pořad Rezonátor, půjde živě každé pondělí od 21 do 23 hodin.