V obnovené televizní premiéře dnes od 22 hodin uvede stanice CS Film snímek Víta Olmera podle scénáře Josefa Klímy Nahota na prodej. Hrají Lukáš Vaculík, Karla Tříska, Jiří Krampol. Film, který měl premiéru roku 1993, tuzemské televize dosud nevysílaly hlavně vinou autorskoprávních sporů.

Receptář a Reader’s Digest řídí Lodl z Mobil.cz

Jan Lodl dostal ve vydavatelství Tarsago funkci content manager, je šéfredaktor časopisů.

Jan Lodl

Jan Lodl

Novým šéfredaktorem časopisů Receptář (včetně webu iReceptář.cz) a Reader’s Digest vydavatelství Tarsago Česká republika je od března Jan Lodl. Ten přichází z mediálního domu, kde byl naposledy vidět jako manažer virtuálního mobilního operátora Mobil.cz. V minulosti vedl jako šéfredaktor časopisy Mobil a Svět počítačů, později dělal mediálního ředitele vydavatelství Burda Praha, kde zodpovídal za IT a automobilové tituly a pomáhal ustavit oddělení Burda Digital. „Chceme pracovat na dalších nových tištěných i online projektech,“ prohlásil z nového působiště. Rozšířit cílovou skupinu a směrovat na ní nové projekty plánuje Tarsago v oblasti životního stylu.

Tuzemská pobočka polské mediální skupiny Tarsago existuje od října 2013, když převzala licenci právě na aktivity Reader’s Digest a Receptář (ten začala v roce 1989 vydávat firma Rena, v roce 2000 ho koupil tehdejší Reader’s Digest). Kromě toho vydává také knihy, provozuje několik e-shopů, zejména se ale věnuje zásilkovému obchodu. V Česku se prezentuje také anketou o výrobcích pro děti Česká máma.

Zadejte i poštovní adresu, pošleme vám tištěný Médiář zdarma
Přihlásit odběr