Jubilejní 50. sezóna Divadla Járy Cimrmana se oficiálně zahájí v sobotu 1. října v areálu U Čápa v Příchovicích na Tachovsku. Program dne zahrnuje největší sraz cimrmanologů v Česku, spanilou jízdu v dobových kostýmech na historických kolech i křest knihy Půlstoletí s Cimrmanem. V kině Jas pak od 19 hodin proběhne představení hry Cimrman v říši hudby, které odvysílá Radiožurnál.

Reflex, nebo Blesk? Jak se dělá vlajková loď

První a jediný podcast svého druhu je zpět! Druhý rok začíná srdečním tématem: Reflex.

Reflex že je „vlajkovou lodí“ vydavatelství? V jakém stavu vůbec je? – Analýza DNA Reflexu a strategický plán, jak s ním dál – Ukáže nám stará parta ještě jednou ty velké věci? – A co další vlajková loď bývalého Ringieru? – Co jsme viděli na plzeňském Finále – Psavci i čtenáři, nejedeme tu všichni momentálně na půl plynu?

Prchal a Aust po natáčení

Prchal a Aust po natáčení

Jak pohodlně poslouchat podcast

Na SoundCloudu nebo přes iTunes. Na SoundCloudu je to jednoduché: klikněte na profil Médiáře a najdete tam všechny publikované díly našeho vysílání. Přehrávat je lze buď přes web, anebo prostřednictvím jednoduché mobilní aplikace pro Android nebo iOS. Na webu můžete zvuky vkládat do svých stránek, týmž způsobem jako videa z YouTube. Na iTunes je to stejně jednoduché: stačí přihlásit odběr.