Slovinský reklamní festival Golden Drum má mezi 250 pracemi na shortlistu i 30 českých přihlášek, které jakoby kopírovaly letošní úspěch české reklamy na Cannes Lions. Takže 16 je od Young & Rubicam (zejména oceněné kampaně pro UNHCR a pro Forbes), 5 od McCann Prague (kampaně pro Náš grunt), 4 od české DDB (kampaně pro McDonalds), 2 od Fallonu (kampaně pro Škodu Auto pro Yeti a Kodiaq) a po jedné od Mustardu (klient Škoda Auto), Kaspen/Jung von Matt (Budějovický Budvar) a Ogilvy & Mather (výstava David Cronenberg: Evolution v Praze). Výsledky v pátek 21. října.

Relative PR dělá pro pražskou filharmonii

Úkolem agentury bude propagovat hudební těleso a jeho šéfdirigenta.

Kampaň upozorňuje na nového šéfdirigenta PKF

Agentura bude mediálně profilovat známé české hudební těleso

České hudební těleso PKF – Prague Philharmonia navázalo spolupráci s PR agenturou Relative PR & Consultancy. Úkolem agentury bude podílet se na budování image orchestru a mediálně profilovat těleso i nového nastupujícího hudebního ředitele a šéfdirigenta Emmanuela Villauma. Nastavená komunikace by měla upozornit na hudební seskupení a přitáhnout ke klasické hudbě i mladší posluchače. Podle ředitele PKF – Prague Philharmonia Radima Otépky přispěla k volbě agentury Relative PR & Consultancy i její práce pro rádio Classic Praha.

PKF – Prague Philharmonia vznikla v roce 1994 pod jménem Pražská komorní filharmonie z iniciativy dirigenta Jiřího Bělohlávka.