Jan Dražan, zástupce šéfredaktora Echa, a Jan Pergler, někdejší novinář, teď manažer v ČSOB, vydávají ve vlastním Nakladatelství Zeď druhou knihu. První byla série rozhovorů Náš Václav Havel, druhou je román Ferdinanda Peroutky Oblak a valčík. První pokřtili 17. listopadu, druhou pak 7. prosince a úspěšně na ni vybírali na Hithitu. Obě je možné běžně koupit, i přes internet.

Bezděk z ČT24 bude mluvit za skupinu Fischer

Novým šéfem PR cestovní Fischer Group se stal Jan Bezděk z České televize.

Jan Bezděk

Jan Bezděk

Na pozici šéfa komunikace a PR cestovní Fischer Group ze skupiny KKCG podnikatele Karla Komárka mladšího nastupuje od poloviny května Jan Bezděk. Přichází z České televize, kde tři roky pracoval jako redaktor zpravodajství. V posledním roce se na obrazovce objevoval jako hlavní reportér zpravodajské stanice ČT24. Bezděk je nástupcem Jana Osúcha, který nedávno přešel do makléřské kanceláře Renomia.

Bezděk bude ve Fischer Group bude Bezděk zodpovídat za externí a interní komunikaci společnosti a dostane na starost veškerý kontakt s novináři. Bude také komunikačně pečovat o některé značky, které skupina zastřešuje, konkrétně o značky Fischer, Nev-Dama a o luxusní Privileq. Spolupracovat bude se Simonou Fischerovou, která primárně reprezentuje značku eTravel.