Jubilejní 50. sezóna Divadla Járy Cimrmana se oficiálně zahájí v sobotu 1. října v areálu U Čápa v Příchovicích na Tachovsku. Program dne zahrnuje největší sraz cimrmanologů v Česku, spanilou jízdu v dobových kostýmech na historických kolech i křest knihy Půlstoletí s Cimrmanem. V kině Jas pak od 19 hodin proběhne představení hry Cimrman v říši hudby, které odvysílá Radiožurnál.

Bezděk z ČT24 bude mluvit za skupinu Fischer

Novým šéfem PR cestovní Fischer Group se stal Jan Bezděk z České televize.

Jan Bezděk

Jan Bezděk

Na pozici šéfa komunikace a PR cestovní Fischer Group ze skupiny KKCG podnikatele Karla Komárka mladšího nastupuje od poloviny května Jan Bezděk. Přichází z České televize, kde tři roky pracoval jako redaktor zpravodajství. V posledním roce se na obrazovce objevoval jako hlavní reportér zpravodajské stanice ČT24. Bezděk je nástupcem Jana Osúcha, který nedávno přešel do makléřské kanceláře Renomia.

Bezděk bude ve Fischer Group bude Bezděk zodpovídat za externí a interní komunikaci společnosti a dostane na starost veškerý kontakt s novináři. Bude také komunikačně pečovat o některé značky, které skupina zastřešuje, konkrétně o značky Fischer, Nev-Dama a o luxusní Privileq. Spolupracovat bude se Simonou Fischerovou, která primárně reprezentuje značku eTravel.