Televize Prima v pondělí 23. ledna ve 13.10 spustila svůj placený kanál Prima Plus, určený pro území Slovenska. Vysílá u deseti operátorů, včetně terestrických sítí, celkem až pro 1,5 milionu domácností. První rok chce dávat jen produkci Primy (od 29. ledna novinku Temný kraj), uspěje-li, pak i akvizici.

Řezníčková odchází z Economie do LBM

Zuzanu Řezníčkovou v čele obchodu a marketingu vydavatelství nahradí Jiří Vrbický.

Zuzana Řezníčková

Zuzana Řezníčková vystudovala Univerzitu Pardubice, v uplynulých dvaceti letech působila na různých manažerských pozicích ve společnostech Eurotel, ČSA, Mediatel a Telefónica O2 Slovakia. V letech 2008 až 2013 byla exekutivní ředitelkou pro retail a malé a střední podniky v ČEZ Prodej, se zodpovědností za obchodní a marketingovou strategii

Manažerka Zuzana Řezníčková změnila ve firmách Zdeňka Bakaly své zařazení. Dosavadní ředitelka divize prodeje a marketingu vydavatelství Economia bude od prosince generální ředitelkou firmy Luxury Brand Management, která prodává luxusní šperky, hodinky a módu. Řezníčková vedla prodej a marketing Economie od loňského léta, kdy střídala Pavla Vopařila. Předtím dělala v ČEZ, Telefónice O2 či Českých aeroliniích.

Novým ředitelem zmíněné divize prodeje a marketingu je v Economii Jiří Vrbický, nastoupí k 1. prosinci. V minulosti řídil prodej korporátní klientele v Českém Telecomu, na pozici generálního ředitele působil ve firmách Lekkerland, Macromex a SupTechnik.