Slovinský reklamní festival Golden Drum má mezi 250 pracemi na shortlistu i 30 českých přihlášek, které jakoby kopírovaly letošní úspěch české reklamy na Cannes Lions. Takže 16 je od Young & Rubicam (zejména oceněné kampaně pro UNHCR a pro Forbes), 5 od McCann Prague (kampaně pro Náš grunt), 4 od české DDB (kampaně pro McDonalds), 2 od Fallonu (kampaně pro Škodu Auto pro Yeti a Kodiaq) a po jedné od Mustardu (klient Škoda Auto), Kaspen/Jung von Matt (Budějovický Budvar) a Ogilvy & Mather (výstava David Cronenberg: Evolution v Praze). Výsledky v pátek 21. října.

RF Hobby uvádí astrologického průvodce

Časopisové vydavatelství publikuje první z letošních „knihovniček“, bude jich celkem osm.

Vydavatelství RF Hobby v rámci loni uvedené Knihovničky časopisu Enigma dalo na trh první speciál pro letošní rok. Je jím Velký astrologický průvodce na léto 2015. Ve spolupráci s astroložkou Olgou Krumlovskou přináší na 130 stranách podrobnou předpověď pro každé znamení zvěrokruhu na letošní květen až září. Ve volném prodeji je k dostání za 39,90 Kč.

Speciály Enigmy vycházejí dvakrát ročně, začaly loni. Letos RF Hobby plánuje vydat dalších sedm knihovniček, které rozšíří portfolio časopisů Epocha, History Revue, Enigma, Junior, Krimi Revue a Paní domu. Převážná část těchto speciálních edic vyjde před začátkem letních prázdnin, zbylé dvě se chystají na říjen a listopad.

Velký astrologický průvodce 2015

Velký astrologický průvodce 2015