Televize Prima se nedohodla s firmou M Marketing Marcely Krplové, pořadatelem České Miss, na další spolupráci. Další ročník soutěže krásy nepodpoří ani neodvysílá. Prima byla šest let generální mediální partner. „Soutěž to nijak neohrozí,“ prohlásila Lucie Volná, výkonná ředitelka akce. 

Rust vytvoří vizuální styl startupu iRewind

iRewind nabízí nový způsob pořizování a sdílení audiovizuálních vzpomínek.

Agentura Rust vyhrála mezinárodní tendr na vytvoření komunikačního konceptu a nového vizuálního stylu pro švýcarský startup iRewind. Médiář o tom informoval ředitel klientského servisu Rustu Robert Marek. iRewind nabízí nový způsob pořizování a sdílení audiovizuálních vzpomínek. Komunikační koncept nese název Starring you.

„Komunikace bude probíhat primárně přes online média (web, Facebook, Twitter, LinkedIn, eNewslettery), dále na vybraných OOH formátech a tiskové inzerci ve vztahu ke konkrétnímu eventu v daném městě či zemi. Dále je ve vývoji řada aplikací pro iOS a Android. Kampaň poběží v anglicky, německy, španělsky, francouzsky, italsky i česky hovořících regionech,“ uvedl pro Médiář Marek.

iRewind chce nabídnout lidem záznamy z veřejných akcí, kde budou kamery sledovat právě je

iRewind chce nabídnout lidem záznamy z veřejných akcí, kde budou kamery sledovat právě je

iRewind používá systém kamer rozmístěných například podél závodu a pokročilou technologii rozpoznání tváří. Díky tomu by měl každému běžci na konci závodu poskytnout video vzpomínku, ve které je hlavním hrdinou.

V současnosti se iRewind soustředí především na sportovní odvětví (třeba Marathon, Spartan Race, BattleFrog nebo Jizerská 50), ale do budoucna plánuje expanzi do segmentu cestování a volnočasových aktivit. Brzy tak chce nabízet také videa ze zábavních parků, návštěv památek, muzeí a podobně.

Zadejte i poštovní adresu, pošleme vám tištěný Médiář zdarma
Přihlásit odběr