Televize Prima Zoom přináší čtyři rozhovory s ruským prezidentem Vladimirem Putinem, které natočil režisér Oliver Stone. Seriál Svět podle Putina (The Putin Interviews) přichází týden po americké premiéře na kanálu Showtime. Prima Zoom je dává od 19. do 22. června vždy od 20.00.

S Mobilním rozhlasem pomůže Leová

Novou platformu pro komunikací obcí s občany pomůže rozšířit Andrea Leová.

Andrea Leová

Andrea Leová

Komunikační expertkou startupu Mobilní rozhlas brněnského poskytovatele SMS služeb Neogenia se stala Andrea Leová. Mobilní rozhlas je komunikační platforma, která umožňuje českým obcím posílat občanům informace a upozornění přímo do jejich mobilu. Nová expertka bude zodpovídat za to, aby starostové obcí a měst využili všechny schopnosti platformy.

Leová se před příchodem do Neogenie, kterou rovným dílem spoluvlastní Ondřej Švrček a Jan Šimecký, věnovala finančnímu poradenství, prodeji, rozvoji obchodu a marketingu. Několik let pracovala také pro Filharmonii BM a je zpěvačkou v rockovo-metalové kapele Free Fall. 

Do vývoje platformy Mobilní rozhlas, která už ukončila pilotní provoz, se zapojily desítky starostů, samospráv a obecních institucí. V současnosti využívá Mobilní rozhlas přes 150 obcí a měst z Česka, další desítky obcí by měly být aktuálně připojovány. Šéfem projektu je Švrček.