Slovinský reklamní festival Golden Drum má mezi 250 pracemi na shortlistu i 30 českých přihlášek, které jakoby kopírovaly letošní úspěch české reklamy na Cannes Lions. Takže 16 je od Young & Rubicam (zejména oceněné kampaně pro UNHCR a pro Forbes), 5 od McCann Prague (kampaně pro Náš grunt), 4 od české DDB (kampaně pro McDonalds), 2 od Fallonu (kampaně pro Škodu Auto pro Yeti a Kodiaq) a po jedné od Mustardu (klient Škoda Auto), Kaspen/Jung von Matt (Budějovický Budvar) a Ogilvy & Mather (výstava David Cronenberg: Evolution v Praze). Výsledky v pátek 21. října.

Schodiště Konektoru — Jan Mühlfeit

Hostem prosincového rozhovoru o kreativitě bude stratég, kouč a mentor Jan Mühlfeit.

Konektor & PR.Konektor vás zvou na další ze série setkání Schodištěpro studenty a veřejnost se zájmem o kreativitu. Tentokrát vystoupí Jan Mühlfeit, stratég, kouč a mentor.

Jan Mühlfeit

Jan Mühlfeit

Moderuje šéfredaktor Médiáře Ondřej Aust.

Kdy? V úterý 15. prosince 2015 od 18.00. Kde? V prostorách agentur Konektor a PR.Konektor na náměstí Republiky v Praze.

Registrace jsou uzavřeny, kapacita je naplněna. Kdo jste se registroval, přijďte, prosím, nejpozději v 17.45. Z akce přineseme videozáznam.

Kdo je Jan Mühlfeit

Jan Mühlfeit působil 22 let ve společnosti Microsoft, z toho 15 let v jejím vedení (v letech 2007-2015 byl prezidentem Microsoftu pro Evropu). Vytvořil program UnlockPotencialNow, zaměření na odhalování výjimečnosti jednotlivců i firem, a pak zformulovat a úspěšně realizovat svou vizi. Návod na využití potenciálu osobnosti i firmy přednáší po celém světě, ve veřejném i soukromém sektoru. Koučuje vrcholové manažery nadnárodních firem, často také vystupuje na konferencích (Světové ekonomické fórum, OECD, Harvard, Cambridge). Kromě „odemykání potenciálu“ pomáhá firmám i jednotlivcům hledat silné a slabé stránky, dobře vystupovat na veřejnosti a s rozvojem osobnosti. Během kariéry dal rozhovory o svém programu světovým médiím, jako je CNN, CNBC, New York Times, Washington Post, Financial Times nebo Wall Street Journal. Narodil se v roce 1962, vystudoval ČVUT a v zahraničí pak programy na Whartonu, London School of Economics a na Harvardu.