Rozhlasové radě se představili Martin Groman a Klára Lukešová-Stejskalová, noví šéfové stanic Vltava, respektive Radio Praha. Na dnešní schůzi radních též zaznělo, že vést Vltavu chtělo 31 lidí, ale šéf rozhlasu René Zavoral si nakonec ze čtyř finalistů (Dita Hradecká, Petr Christov, Martin C. Putna, Pavel Klusák) nevybral nikoho.

Schodiště Konektoru — Janek Rubeš

Hostem únorového rozhovoru o kreativitě bude jeden z prvních českých youtuberů.

Konektor & PR.Konektor vás zvou na další ze série setkání Schodiště pro studenty a veřejnost se zájmem o kreativitu. Tentokrát vystoupí Janek Rubeš, jeden z prvních youtuberů a bojovník proti pražským taxikářům.

Janek Rubeš

Janek Rubeš

Janek se proslavil během roku 2015, kdy se skrytou kamerou natáčel pražské taxikáře, jak okrádají turisty, a zároveň se to snažil změnit pomocí pražského magistrátu. Jeho pořad Praha vs. Prachy má na Streamu celkem víc než 5 milionů zhlédnutí. To ale rozhodně není první případ, kdy se Janek postavil za kameru. Už na střední škole (v roce 2006) založil s kamarády skupinu Noisebrothers, se kterou natáčel například mystifikační reportáže nebo různé vtípky.

Janek studoval na Filmové akademii Miroslava Ondříčka, a následně na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně. Točí komerční i nekomerční vida, podílí se na několika pořadech internetové televize Stream (Jak na to, Město podvodů, Život v luxusu, Gebrian versus a další).

Jak se dívá na dnešní generaci youtuberů? Existuje návod na natočení virálního videa? Dá se točením krátkých videí uživit? A co zažíval při natáčení s agresivními taxikáři? Odpovídat bude ve čtvrtek 18. 2. 2016 od 18 hodin v prostorách agentur Konektor a PR.Konektor na náměstí Republiky.

Registrace je uzavřena, kapacita je naplněná.

Zadejte i poštovní adresu, pošleme vám tištěný Médiář zdarma
Přihlásit odběr