Tak jinak. Strategie/E15 včera napsala, že spolu se zpravodajskou redakcí staví česká internetová jednička Seznam.cz vlastní tým pátracích novinářů a že se toho účastní Jana Klímová s Jankem Kroupou. Pak redakce stáhla jedno jméno, nato druhé a teď už na webu není ani původní článek.

Schodiště Konektoru — Vilém Rubeš

Hostem březnového rozhovoru o kreativitě bude reklamní matador s praxí 25 let.

Konektor a PR.Konektor a mediální partner Médiář vás zvou na další přednášku ze série Schodiště pro studenty a veřejnost se zájmem o kreativitu. Tentokrát vystoupí Vilém Rubeš, odborník na reklamu s pětadvacetiletou praxí v oboru. 

Vilém Rubeš

Vilém Rubeš

Vilém je jeden z předních českých kreativců a marketingových expertů. Působil v několika reklamních agenturách, obvykle jako kreativní ředitel. Jeho specialitou je budování značek, při kterém sází hlavně na konzistenci v komunikaci. Dokáže úspěšně vzkřísit i ty značky, o které už nikdo nestojí. Za své počiny získal přes 60 ocenění na českých i mezinárodních soutěžích.

Kromě marketingu Viléma Rubeše baví i média. Vystudoval scenáristiku na Akademii múzických umění v Praze. Působil jako programový manažer v rádiu, podílel se i na programovém plánování televize Nova. Má zkušenosti z filmové i televizní produkce.

Březnové Schodiště proběhne ve čtvrtek 24. března od 18 hodin v prostorách agentur Konektor a PR.Konektor na náměstí Republiky. Přijďte, prosím, nejpozději v 17.45. Pokud máte zájem se zúčastnit, vyplňte své jméno, kontaktní e-mail a telefon. Kapacita je omezena, prvním 25 přihlášeným potvrdíme rezervaci e-mailem. Vstup je zdarma.

Zadejte i poštovní adresu, pošleme vám tištěný Médiář zdarma
Přihlásit odběr