Slovinský reklamní festival Golden Drum má mezi 250 pracemi na shortlistu i 30 českých přihlášek, které jakoby kopírovaly letošní úspěch české reklamy na Cannes Lions. Takže 16 je od Young & Rubicam (zejména oceněné kampaně pro UNHCR a pro Forbes), 5 od McCann Prague (kampaně pro Náš grunt), 4 od české DDB (kampaně pro McDonalds), 2 od Fallonu (kampaně pro Škodu Auto pro Yeti a Kodiaq) a po jedné od Mustardu (klient Škoda Auto), Kaspen/Jung von Matt (Budějovický Budvar) a Ogilvy & Mather (výstava David Cronenberg: Evolution v Praze). Výsledky v pátek 21. října.

Schodiště Konektoru — Vilém Rubeš

Hostem březnového rozhovoru o kreativitě bude reklamní matador s praxí 25 let.

Konektor a PR.Konektor a mediální partner Médiář vás zvou na další přednášku ze série Schodiště pro studenty a veřejnost se zájmem o kreativitu. Tentokrát vystoupí Vilém Rubeš, odborník na reklamu s pětadvacetiletou praxí v oboru. 

Vilém Rubeš

Vilém Rubeš

Vilém je jeden z předních českých kreativců a marketingových expertů. Působil v několika reklamních agenturách, obvykle jako kreativní ředitel. Jeho specialitou je budování značek, při kterém sází hlavně na konzistenci v komunikaci. Dokáže úspěšně vzkřísit i ty značky, o které už nikdo nestojí. Za své počiny získal přes 60 ocenění na českých i mezinárodních soutěžích.

Kromě marketingu Viléma Rubeše baví i média. Vystudoval scenáristiku na Akademii múzických umění v Praze. Působil jako programový manažer v rádiu, podílel se i na programovém plánování televize Nova. Má zkušenosti z filmové i televizní produkce.

Březnové Schodiště proběhne ve čtvrtek 24. března od 18 hodin v prostorách agentur Konektor a PR.Konektor na náměstí Republiky. Přijďte, prosím, nejpozději v 17.45. Pokud máte zájem se zúčastnit, vyplňte své jméno, kontaktní e-mail a telefon. Kapacita je omezena, prvním 25 přihlášeným potvrdíme rezervaci e-mailem. Vstup je zdarma.