Pondělí 16. ledna přináší další televizní novinky. Na Primě to je premiérová, už 7. série gastroshow Ano, šéfe! se Zdeňkem Pohlreichem (od 21.30), na Nově krimiseriál Specialisté (20.20) a reality show Robinsonův ostrov (21.15). ČT1 pokračuje se Světem pod hlavou (20.00) a Trpaslíkem (21.00).

Se státní správou bude za SPIR mluvit Břeská

Jana Břeská povede vztahy Sdružení pro internetový rozvoj se státní správou.

Jana Břeská

Jana Břesk

Vztahy Sdružení pro internetový rozvoj (SPIR) se státní správou má od listopadu na starosti Jana Břeská. Nastupuje na místo Josefa Boušky, který se přesunul pracovně do zahraničí.

Břeská působila přes pět let ve státní správě, kde se na Ministerstvu průmyslu a obchodu ČR a na Úřadu vlády ČR zabývala evropskou politikou mimo jiné v oblasti digitální agendy. V minulosti pracovala také v akademickém sektoru a v soukromé sféře, a to jak v Česku, tak v zahraničí. Přednášela na Západočeské univerzitě v Plzni a externě spolupracuje s Metropolitní univerzitou v Praze. Ve SPIR bude mít na starosti veškerou komunikaci se státní správou a regulátory i se zástupci evropských institucí a evropskou asociací Interactive Advertising Bureau Europe.