V neděli po osmé začal na televizi Nova nový detektivní seriál z prostředí advokátní kanceláře Dáma a Král. V hlavních rolích Matěj Hádek, Tereza Hofová a Miroslav Donutil. Hlavním scenáristou je Štefan Titka, hlavním režisérem je Vladimír Michálek, producentem Bionaut Vratislava Šlajera, který pro Českou televizi dělal Svět pod hlavou a s Donutilem Doktora Martina.

Sedmý PIAF posouvá termín na duben

Pražský mezinárodní reklamní festival posedmé proběhne od 25. do 27. dubna 2016.

Ben Tollett

Předsedou poroty PIAF 2016 bude Ben Tollett

O měsíc dřív, než organizátoři původně avizovali, proběhne sedmý ročník pražského mezinárodního reklamního festivalu PIAF v roce 2016. Odehraje se od pondělí 25. do středy 27. dubna, „z důvodu kolize s jinými událostmi v oboru“. Konference, kterou uzavře slavnostní předání cen, proběhne 26. a 27. dubna ve Veletržním paláci. Call for entries budou vyhlášeny v polovině ledna, uzávěrka prací je 29. února. Shortlisty mají být vyhlášeny začátkem dubna.

Sedmý PIAF měl původně proběhnout ve dnech 24. až 26. května. Na květen je přitom v Praze plánovaná například prodejní konference Engage 2016 firmy Socialbakers.

Šéf poroty přijede z Británie

Předsedou poroty festivalu bude Ben Tollett, kreativní ředitel britské agentury Adam & Eve DDB, viditelné hlavně kampaněmi pro značky John Lewis, Hertz Lloyds či Marmite.