Televize Prima v pondělí 23. ledna ve 13.10 spustila svůj placený kanál Prima Plus, určený pro území Slovenska. Vysílá u deseti operátorů, včetně terestrických sítí, celkem až pro 1,5 milionu domácností. První rok chce dávat jen produkci Primy (od 29. ledna novinku Temný kraj), uspěje-li, pak i akvizici.

Šéfem digitální sekce Dorlandu se stal Červený

Nový manažer bude pracovat mimo jiné na online propagaci ministerstva dopravy.

Tomáš Červený

Tomáš Červený

Digitální sekci agentury Dorland nově povede Tomáš Červený. Bude zodpovídat za digitální strategie klientů a adaptaci digitálních technologií. Digitální sekce se zatím skládala pouze z jednotlivých specialistů a programátorů, jejichž práci využívala další oddělení. Vzhledem k narůstajícímu počtu online projektů byl Červený ustanoven šéfem sekce.

Červený dřív působil jako ředitel operací agentury Engine Room nebo jako account manažer v agenturách Dimar, Astron Studio CZ či Konektor. V Dorlandu se bude zabývat digitálními a online projekty pro ministerstvo dopravy (tvorba online bannerů a zajištění mediálního prostoru), Country Hotels & Restaurants (tvorba nového webu včetně platební brány a rezervačního systému, příprava online kampaně pro rok 2016) nebo CBIC (příprava online kampaně pro rok 2016). Na starosti má rovněž interní online projekty Dorlandu.