Seriál Mordparta s Jiřím Bartoškou se vysílal do minulé neděle, dnes televize Prima nasadí po 20. hodině na svém hlavním kanálu „českého Schimanskiho“, další vlastní kriminální seriál Polda. Policistu, který se po dvaceti letech probudil z kómatu, představuje David Matásek, sekunduje mu Igor Orozovič. Polda se střetne s druhými řadami úspěšných děl konkurence – Doktorem Martinem na ČT1 a s show Tvoje tvář má známý hlas na Nově. Po 21.30 na ČT1 začíná satirické Kosmo.

Šéfkou kreativy Geometry Global je Dovlatova

Aktivační agentura má dva nové kreativce, přijala i další specialisty.

Julia Dovlatova

Julia Dovlatova

Novou kreativní ředitelkou aktivační agentury Geometry Global Prague se stala Julia Dovlatova. Jde o nově vzniklou pozici. Geometry Global dosud využívala kreativní odělení v rámci Ogilvy, odnynějška má ale dva vlastní kreativce. Kromě Dovlatové jde ještě o jejího podřízeného Jiřího Anderu.

Dovlatova dosud působila jako creative group head v BBDO Moscow, kde vedla komunikaci firem Beeline a MTS, fungujících na ruském telekomunikačním trhu. Předtím pracovala jako textařka a kreativní ředitelka v moskevské Progression Group, kde měla na starost přípravu kampaní pro klienty P&G, JTI a Nestlé. 

V listopadu doplnila agentura Geometry Global také své specializované týmy a DTP. Celkem přibylo v pražské kanceláři Geometry Global osm nových zaměstnanců.