Pondělí 16. ledna přináší další televizní novinky. Na Primě to je premiérová, už 7. série gastroshow Ano, šéfe! se Zdeňkem Pohlreichem (od 21.30), na Nově krimiseriál Specialisté (20.20) a reality show Robinsonův ostrov (21.15). ČT1 pokračuje se Světem pod hlavou (20.00) a Trpaslíkem (21.00).

Šéfkou kreativy Geometry Global je Dovlatova

Aktivační agentura má dva nové kreativce, přijala i další specialisty.

Julia Dovlatova

Julia Dovlatova

Novou kreativní ředitelkou aktivační agentury Geometry Global Prague se stala Julia Dovlatova. Jde o nově vzniklou pozici. Geometry Global dosud využívala kreativní odělení v rámci Ogilvy, odnynějška má ale dva vlastní kreativce. Kromě Dovlatové jde ještě o jejího podřízeného Jiřího Anderu.

Dovlatova dosud působila jako creative group head v BBDO Moscow, kde vedla komunikaci firem Beeline a MTS, fungujících na ruském telekomunikačním trhu. Předtím pracovala jako textařka a kreativní ředitelka v moskevské Progression Group, kde měla na starost přípravu kampaní pro klienty P&G, JTI a Nestlé. 

V listopadu doplnila agentura Geometry Global také své specializované týmy a DTP. Celkem přibylo v pražské kanceláři Geometry Global osm nových zaměstnanců.