Čtvrteční večer patřil v pražském Karlíně slavnostnímu otevření místních kanceláří společnosti Goodbaby, která se zaměřuje na výrobu dětských sedaček, kočárků a podobného zboží. Její čerství představitelé Jan Řežáb (Socialbakers) a Eva Liba (ex Coca-Cola) pozvali řadu vzácných hostí, nechyběli jsme. Přineseme i rozhovor, teď mrkněte, jak Jan skládá golfky.

Seriál Hra o trůny má „vysvětlující“ talk show

HBO si k populárnímu seriálu vytáhlo na obrazovku moderátory tematického podcastu.

Hra o trůny: Pod čarou

Hra o trůny: Pod čarou

Jeden z nejpopulárnějších seriálu současnosti Hra o trůny dal vzniknout doprovodné sérii Hra o trůny: Pod čarou (v originálu After the Thrones). Stejně jako seriál ji produkuje televize HBO a vysílá se vždy v týdnu po novém dílu Trůnů. Startovala společně s šestou řadou Hry o trůny minulý víkend.

Každý díl debaty má půl hodiny a moderátoři Andy Greenwald a Chris Ryan v ní probírají děj cyklu a to, co znamená. Televizní kritik Greenwald a redaktor The Ringer Ryan totéž činili už jako moderátoři podcastu Watch the Thrones. Ten spustili loni k páté řadě, letos si je HBO vytáhlo na obrazovku. Zmíněný The Ringer je projekt producenta Billa Simmonse, který stojí za novou televizní sérií. V ní kromě moderátorů vystupují i fanoušci seriálu.