Odstartoval lifestylový web Ženy.cz, se sloganem Hýbeme světem, kromě vlastních materiálů bude přinášet obsah časopisů Moje psychologie, Dieta, OK! Magazine a F.O.O.D. téhož vydavatele CN Invest. „Nechceme kopírovat stávající weby pro ženy. Vidím velký potenciál v tom, přinášet více obsahu z reálného života,“ uvádí šéfka projektu Dita Křížová, jež do března dělala v digitálním týmu Českého rozhlasu. Projekt chce za rok získat půl milionu reálných uživatelů měsíčně.

Seriál Hra o trůny má „vysvětlující“ talk show

HBO si k populárnímu seriálu vytáhlo na obrazovku moderátory tematického podcastu.

Hra o trůny: Pod čarou

Hra o trůny: Pod čarou

Jeden z nejpopulárnějších seriálu současnosti Hra o trůny dal vzniknout doprovodné sérii Hra o trůny: Pod čarou (v originálu After the Thrones). Stejně jako seriál ji produkuje televize HBO a vysílá se vždy v týdnu po novém dílu Trůnů. Startovala společně s šestou řadou Hry o trůny minulý víkend.

Každý díl debaty má půl hodiny a moderátoři Andy Greenwald a Chris Ryan v ní probírají děj cyklu a to, co znamená. Televizní kritik Greenwald a redaktor The Ringer Ryan totéž činili už jako moderátoři podcastu Watch the Thrones. Ten spustili loni k páté řadě, letos si je HBO vytáhlo na obrazovku. Zmíněný The Ringer je projekt producenta Billa Simmonse, který stojí za novou televizní sérií. V ní kromě moderátorů vystupují i fanoušci seriálu.