Pondělí 16. ledna přináší další televizní novinky. Na Primě to je premiérová, už 7. série gastroshow Ano, šéfe! se Zdeňkem Pohlreichem (od 21.30), na Nově krimiseriál Specialisté (20.20) a reality show Robinsonův ostrov (21.15). ČT1 pokračuje se Světem pod hlavou (20.00) a Trpaslíkem (21.00).

Seriál Hra o trůny má „vysvětlující“ talk show

HBO si k populárnímu seriálu vytáhlo na obrazovku moderátory tematického podcastu.

Hra o trůny: Pod čarou

Hra o trůny: Pod čarou

Jeden z nejpopulárnějších seriálu současnosti Hra o trůny dal vzniknout doprovodné sérii Hra o trůny: Pod čarou (v originálu After the Thrones). Stejně jako seriál ji produkuje televize HBO a vysílá se vždy v týdnu po novém dílu Trůnů. Startovala společně s šestou řadou Hry o trůny minulý víkend.

Každý díl debaty má půl hodiny a moderátoři Andy Greenwald a Chris Ryan v ní probírají děj cyklu a to, co znamená. Televizní kritik Greenwald a redaktor The Ringer Ryan totéž činili už jako moderátoři podcastu Watch the Thrones. Ten spustili loni k páté řadě, letos si je HBO vytáhlo na obrazovku. Zmíněný The Ringer je projekt producenta Billa Simmonse, který stojí za novou televizní sérií. V ní kromě moderátorů vystupují i fanoušci seriálu.