Televize Prima Zoom přináší čtyři rozhovory s ruským prezidentem Vladimirem Putinem, které natočil režisér Oliver Stone. Seriál Svět podle Putina (The Putin Interviews) přichází týden po americké premiéře na kanálu Showtime. Prima Zoom je dává od 19. do 22. června vždy od 20.00.

SES Astra pro Česko a Slovensko oslovil Grayling

Pražský a bratislavský tým agentury Grayling začal pracovat pro satelitního provozovatele.

SES Astra

SES Astra

Satelitní operátor SES Astra začal v Česku a na Slovensku spolupracovat s PR sítí Grayling. Ta mu bude zajišťovat služby public relations a public affairs, včetně správy a obsahu lokální facebookové stránky. Podle šéfky marketingu a PR SES Astra pro střední a východní Evropu Urszuly Marzecové půjde o dlouhodobý vztah, přičemž SES Astra bude spolupracovat s týmy Graylingu v Praze a v Bratislavě.

Grayling pracuje pro SES Astra i v řadě dalších zemí střední a východní Evropy, konkrétně v Rumunsku, Bulharsku, Chorvatsku, v Srbsku a ve Slovinsku.

SES je mezinárodním provozovatelem satelitů s více než 50 geostacionárními družicemi. Zajišťuje satelitní komunikaci pro televizní a rozhlasové vysílání, pro poskytovatele internetového obsahu a internetových služeb, pro operátory mobilních a pevných sítí a pro obchodní i státní organizace.