Slovinský reklamní festival Golden Drum má mezi 250 pracemi na shortlistu i 30 českých přihlášek, které jakoby kopírovaly letošní úspěch české reklamy na Cannes Lions. Takže 16 je od Young & Rubicam (zejména oceněné kampaně pro UNHCR a pro Forbes), 5 od McCann Prague (kampaně pro Náš grunt), 4 od české DDB (kampaně pro McDonalds), 2 od Fallonu (kampaně pro Škodu Auto pro Yeti a Kodiaq) a po jedné od Mustardu (klient Škoda Auto), Kaspen/Jung von Matt (Budějovický Budvar) a Ogilvy & Mather (výstava David Cronenberg: Evolution v Praze).

Setikovská v AMI povýšila na account manažerku

Irena Setikovská se čtyřčlenným týmem bude dělat pro značky Orbit, Snickers či Skittles.

Irena Setikovská

Irena Setikovská

Novou account manažerkou v PR agentuře AMI Communications se stává Irena Setikovská. Na starost bude mít hlavně poradenství a produktovou komunikaci pro společnost Wrigley/Mars. Se svým čtyřčlenným týmem má zajišťovat kompletní realizaci projektů pro značky Orbit, Snickers, M&M’s nebo Skittles. Absolventka oboru Mezinárodní obchod na Vysoké škole ekonomické v Praze Setikovská dělá v AMI přes tři roky, od roku 2012. Nejdřív se věnovala klientům z petrolejářského a automobilového průmyslu, pak značkám ze segmentu spotřebního zboží.

Nejde o jedinou změnu ve struktuře týmu AMI v poslední době. Agentura letos udělala manažery accountů ze Šimona Slavíka, Šárky Brožové a Kristýny Mazánkové. Na místo account directorky přitom v únoru postoupila Hana Kovaříková.