Příští čtvrtek 3. listopadu se v Praze sejdeme na první akci svého druhu v Česku, totiž přehlídce filmů na výšku Vertifilms. Předcházet jí bude odborný program s ukázkami postupů i využití moderního formátu ve světě médií. Zajistěte si místo včas, je to zdarma.

Ševeru u výzkumů SPIR nahradil Kokavec

S vypsáním nové vlny dvou stěžejních měření NetMonitor a AdMonitoring mění oborové sdružení šéfa své výzkumné sekce.

Sdružení pro internetový rozvoj (SPIR) vybírá, kdo mu zajistí měření návštěvnosti internetu NetMonitor a reklamních útrat AdMonitoring. Vypsalo dvě výběrová řízení, obě na období let 2017 až 2020. Nabídky SPIR přijímá do 13. listopadu, výsledky mají být vyhlášení v únoru 2016. NetMonitor dosud zajišťuje agentura Gemius, AdMonitoring pak Nielsen Admosphere. Oběma končí smlouvy k 31. prosinci 2016.

SPIR zároveň mění člověka odpovědného právě za koordinaci svých stěžejních projektů NetMonitor a AdMonitoring. Novým koordinátorem výzkumných projektů je Peter Kokavec. Ten dosud řídil projekty v agenturách PPM Factum a STEM/Mark a dělal i analytika a konzultanta pilotních projektů ve státní správě. Ve SPIR nahradil Pavla Ševeru.

Peter Kokavec

Peter Kokavec

Druhou novou tváří SPIR je Tereza Tůmová, nastoupila na pozici PR manažerky. Má se starat mimo jiné o případnou krizovou komunikaci, uvedlo SPIR. Tým sdružení dál dotváří předsedkyně Kateřina Hrubešová a marketingová manažerka se starostí i o běh kanceláře Jitka Černá.

Tereza Tůmová

Tereza Tůmová