Příští čtvrtek 3. listopadu se v Praze sejdeme na první akci svého druhu v Česku, totiž přehlídce filmů na výšku Vertifilms. Předcházet jí bude odborný program s ukázkami postupů i využití moderního formátu ve světě médií. Zajistěte si místo včas, je to zdarma.

Show Leoše Mareše prodlužuje den

Vnímání kvality na jedné straně a obsahu na straně druhé v případě rozličných show vydiskutováváme v aktuálním dílu podcastu, naší obsahové inspirace.

Vzniklo hnutí Nevím, Prchal žádá o funkci – Vysvětlujeme vtip – Hodnotíme Periscope – Přenášet kvalitně, anebo být při tom? – Mezi posluchači Skřivan a Skřivánek – Show Mareše, Krause a Šípa – Klid ledabylého humoru geniálního moderátora – Mareš prodloužil den – Jak se čte bez iPadu? Poslouchejte

Prchal a Aust ve vlastní show

Prchal a Aust ve vlastní show

Jak pohodlně poslouchat

Na SoundCloudu nebo přes iTunes. Na SoundCloudu je to jednoduché: klikněte na profil Médiáře a najdete tam všechny publikované díly našeho vysílání. Přehrávat je lze buď přes web, anebo prostřednictvím jednoduché mobilní aplikace. Na webu můžete zvuky vkládat do svých stránek, týmž způsobem jako videa z YouTube. Na iTunes je to stejně jednoduché: stačí přihlásit odběr.