Televize Prima Zoom přináší čtyři rozhovory s ruským prezidentem Vladimirem Putinem, které natočil režisér Oliver Stone. Seriál Svět podle Putina (The Putin Interviews) přichází týden po americké premiéře na kanálu Showtime. Prima Zoom je dává od 19. do 22. června vždy od 20.00.

Skřivánek odchází z Mladé fronty

Tomáš Skřivánek opouští Savovovo vydavatelství, poněvadž chce být šéfem rozhlasu.

Tomáš Skřivánek. Foto: Vojta Herout

Tomáš Skřivánek na listopadové akci Médiáře. Foto: Vojta Herout

Vydavatelství Mladá fronta Františka Savova opouští Tomáš Skřivánek, dosavadní ředitel divize Euro E15. Je to kvůli tomu, že momentálně kandiduje na místo generálního ředitele Českého rozhlasu. V tendru je mezi pěticí finalistů. „K 9. prosinci, tedy ke dni podání projektů, jsem zároveň podal rezignaci v Mladé frontě,“ řekl Médiáři Skřivánek. Byl také členem představenstva Mladé fronty, tento týden uplyne měsíční výpovědní lhůta s funkcí spjatá.

Skřivánek začínal jako reportér MF Dnes, v roce 2000 stál u zrodu portálu Peníze.cz. Do Mladé fronty přišel na podzim 2007, aby tam založil a vedl bezplatný ekonomický deník E15. V březnu 2011 se ve firmě stal ředitelem divize ekonomických titulů. V listopadu 2013 převzal i roli šéfredaktora týdeníku Euro, šéfování obou titulů nicméně zanechal v červenci 2014.

Divize Euro E15 Mladé fronty by se nicméně měla dělit. Řadu titulů Mladé fronty se totiž chystá odkoupit mediální firma Czech News Center Daniela Křetínského a má se za to, že součástí transakce bude i ekonomický deník E15, zatímco Euro zůstane Savovovi.