Slovinský reklamní festival Golden Drum má mezi 250 pracemi na shortlistu i 30 českých přihlášek, které jakoby kopírovaly letošní úspěch české reklamy na Cannes Lions. Takže 16 je od Young & Rubicam (zejména oceněné kampaně pro UNHCR a pro Forbes), 5 od McCann Prague (kampaně pro Náš grunt), 4 od české DDB (kampaně pro McDonalds), 2 od Fallonu (kampaně pro Škodu Auto pro Yeti a Kodiaq) a po jedné od Mustardu (klient Škoda Auto), Kaspen/Jung von Matt (Budějovický Budvar) a Ogilvy & Mather (výstava David Cronenberg: Evolution v Praze). Výsledky v pátek 21. října.

Slovenskou pobočku 2Fresh posílil Benko

Česká digitální agentura rozšířila své slovenské zastoupení o nového šéfdesignéra.

Jozef Benko

Jozef Benko

Novým hlavním designérem slovenského zastoupení české digitální agentury 2Fresh se stal Jozef Benko. Bude mít na starosti oblasti strategického designu, design thinking, service design workshop, UX design a finální procesy při dokončování produktů.

Benko dřív pracoval pro různé early stage startupy, pro velké firmy jako Fox Broadcasting & Rogers Media i pro neziskové projekty. Ve slovenské pobočce bude spolupracovat s Martinou Ličkovou, která stojí v jejím čele a před jejím založením působila v pražské 2Fresh rovněž jako UX designérka.