Neziskový web Hlídací pes spustil crowdfunding, vybírá přes web Nadačního fondu pomoci Karla Janečka. Janeček každý z darů navýší. Vybrané peníze půjdou na expanzi do regionů, posílení centrální redakce a na tištěný speciál Babiš vs. Sobotka, Skutečný příběh voleb, jenž má vyjít v září.

Socialsharks budou spravovat sítě Hellmann’s

Digitální agentura Socialsharks začíná po Ben & Jerry’s pracovat pro další značku producenta rychloobrátkového zboží Unilever. Pro značku majonéz a dalších produktů Hellmann’s bude spravovat profily na Facebooku a Instagramu pro Česko i Slovensko. Juniorní brand manažerkou Hellmann’s je v Unileveru Lucie Bjačková.

Kristýna Szkanderová

Za Hellmann’s odpovídá v Socialsharks Kristýna Szkanderová

„Naše nová komunikační strategie je postavená na příbězích a receptech spojených s produkty Hellmann’s. To už totiž nejsou jen majonézy a tatarské omáčky, ale i kečupy, oblíbené grilovací omáčky, salátové dresinky nebo hořčice,“ uvádí Kristýna Szkanderová, seniorní manažerka sociálních sítí, která bude za komunikaci Hellmann’s v Socialsharks zodpovídat. S ní bude obsah zajišťovat specialistka Tereza Čencová.