Příští čtvrtek 3. listopadu se v Praze sejdeme na první akci svého druhu v Česku, totiž přehlídce filmů na výšku Vertifilms. Předcházet jí bude odborný program s ukázkami postupů i využití moderního formátu ve světě médií. Zajistěte si místo včas, je to zdarma.

Soukromá klinika Asklepion si najala Adexpres

Digitální mediální agentura dostala na starost aktivity Asklepionu ve čtyřech zemích.

Klinika Asklepion se věnuje estetické medicíně

Klinika Asklepion se věnuje estetické medicíně

Klinika laserové a estetické medicíny Asklepion si na koordinaci svých online marketingových aktivit vybrala digitální mediální agenturu Adexpres. Ta pro ni bude spravovat digitální aktivity ve čtyřech zemích – Česku, Německu, v Británii a v Rusku.

Adexpres bude podle svého prohlášení propojovat výkonové kampaně s kampaněmi na zvýšení povědomí o značce a měřit, jaký měla kampaň dopad na telefonáty na zákaznickou linku. Součástí strategie jsou i aktivity určené stávajícím zákazníkům.

Asklepion je soukromé zdravotnické zařízení s centry v Praze, Karlových Varech a Mariánských Lázních. Poskytuje služby v oborech týkajících se „estetické medicíny“ – v dermatologii, plastické chirurgii, stomatologii, cévní chirurgii, ORL, kosmetologii a dalších.