V hale C na pražské Balabence se dnes bude na konferenci Retail in Detail mluvit o inovacích v maloobchodě. Jak se ovlivňuje restaurační byznys a retail, přiblížil pro náš Retailek Martin Dlouhý z Uga. Jaké inovace chystá letos prodejní portál Aukro, to nám řekl jeho šéf Václav Liška.

Spiesová opustí AKA, přechází do Abry

Radka Spiesová bude manažerkou projektů a komunikace dodavatele IT.

Radka Spiesová

Radka Spiesová

Z Asociace komunikačních agentur (AKA) odchází její dosavadní výkonná manažerka Radka Spiesová. Od 1. července nastupuje k dodavateli informačních systémů Abra, kde bude působit jako manažerka projektů a komunikace. 

Spiesová působí od března 2010 také jako manažerka sekce Digitální agentury, kde se podílela na vzniku akademie digitálního marketingu DigiAKA, projektu Férový tendr a připravované akademie zaměřené na oblast soft skills. Od loňského září pomáhá s koordinací PR aktivit projektu Česká inovace.

V minulosti působila mimo jiné jako PR manažerka různých projektů, například open air festivalů, muzikálu Popelka na ledě, soutěže Czech Direct & Promo Awards, jako senior PR specialistka O2 a šéfka komunikace Prague Colege.