Jubilejní 50. sezóna Divadla Járy Cimrmana se oficiálně zahájí v sobotu 1. října v areálu U Čápa v Příchovicích na Tachovsku. Program dne zahrnuje největší sraz cimrmanologů v Česku, spanilou jízdu v dobových kostýmech na historických kolech i křest knihy Půlstoletí s Cimrmanem. V kině Jas pak od 19 hodin proběhne představení hry Cimrman v říši hudby, které odvysílá Radiožurnál.

Spiesová opustí AKA, přechází do Abry

Radka Spiesová bude manažerkou projektů a komunikace dodavatele IT.

Radka Spiesová

Radka Spiesová

Z Asociace komunikačních agentur (AKA) odchází její dosavadní výkonná manažerka Radka Spiesová. Od 1. července nastupuje k dodavateli informačních systémů Abra, kde bude působit jako manažerka projektů a komunikace. 

Spiesová působí od března 2010 také jako manažerka sekce Digitální agentury, kde se podílela na vzniku akademie digitálního marketingu DigiAKA, projektu Férový tendr a připravované akademie zaměřené na oblast soft skills. Od loňského září pomáhá s koordinací PR aktivit projektu Česká inovace.

V minulosti působila mimo jiné jako PR manažerka různých projektů, například open air festivalů, muzikálu Popelka na ledě, soutěže Czech Direct & Promo Awards, jako senior PR specialistka O2 a šéfka komunikace Prague Colege.