Slovinský reklamní festival Golden Drum má mezi 250 pracemi na shortlistu i 30 českých přihlášek, které jakoby kopírovaly letošní úspěch české reklamy na Cannes Lions. Takže 16 je od Young & Rubicam (zejména oceněné kampaně pro UNHCR a pro Forbes), 5 od McCann Prague (kampaně pro Náš grunt), 4 od české DDB (kampaně pro McDonalds), 2 od Fallonu (kampaně pro Škodu Auto pro Yeti a Kodiaq) a po jedné od Mustardu (klient Škoda Auto), Kaspen/Jung von Matt (Budějovický Budvar) a Ogilvy & Mather (výstava David Cronenberg: Evolution v Praze). Výsledky v pátek 21. října.

Spokojený pes si najal agenturu Rubikon PR

Agentura bude pro chovatelský e-shop zajišťovat produktovou i korporátní komunikaci.

Český e-shop s krmivy a chovatelskými potřebami Spokojený pes si vybral pro zastupování s médii agenturu Rubikon PR. Hlavní náplní na rok 2015 bude produktová a korporátní komunikace značky na českém trhu. „Budeme se soustředit na podporu produktové nabídky e-shopu, ale i na vztahy s odbornými komunitami,“ přiblížil majitel agentury Šimon Rákosník.

Pro Rubikon PR jde o dalšího z řady e-commerce klientů, mezi které patří společnosti Acomware, RTB House, Internet Billboard, Mailkit, Valuto.com a Zonky.cz.

Internetový obchod Spokojený pes je původně rodinný obchod založený v roce 2005, jeho spoluvlastníky jsou podle obchodního rejstříku Soňa Fialková (34 %), Tomáš Fialka (33 %) a Jan Svoboda (33 %). E-shop se zaměřuje na chovatelské potřeby, krmiva a chovatelskou literaturou pro všechna domácí zvířata v Česku. Kromě internetového obchodu disponuje také kamennou provozovnou.