V neděli po osmé začal na televizi Nova nový detektivní seriál z prostředí advokátní kanceláře Dáma a Král. V hlavních rolích Matěj Hádek, Tereza Hofová a Miroslav Donutil. Hlavním scenáristou je Štefan Titka, hlavním režisérem je Vladimír Michálek, producentem Bionaut Vratislava Šlajera, který pro Českou televizi dělal Svět pod hlavou a s Donutilem Doktora Martina.

Šprincl má v Bizonech navrhovat kreativu

Jan Šprincl přichází do PR agentury Bison & Rose z cestovní kanceláře Exclusive Tours.

Jan Šprincl

Jan Šprincl

Agentura Bison & Rose si na návrhy kreativních řešení a strategií pro klienty najala webového editora, televizního dramaturga a marketéra Jana Šprincla. Ten v posledním roce působil jako marketingový ředitel cestovní kanceláře Exclusive Tours.

Zkušenosti sbíral v televizi Nova jako dramaturg seriálu Kriminálka Anděl a později jako šéfeditor webu Nova.cz. Pracoval také jako redaktor kulturní rubriky online deníku Aktuálně.cz a jako kulturní editor v týdeníku Instinkt. V letech 2009 až 2015 byl šéfredaktorem oficiální online prezentace hlavního města, portálu Praha.eu. Vystudoval divadelní fakultu Janáčkovy akademie múzických umění v Brně.