Superdebaty České televize, iDnes.cz, Blesku, Deníku, Radiožurnálu i Duel Novy jsou za námi. Volební výsledky bude sledovat hlavně ČT24, poprvé ve velkém Nova. iDnes.cz přidá v sobotu od 13.55 volební studio s Václavem Klausem a Jiřím Paroubkem, Blesk v neděli od 15.00 na webu interview s Milošem Zemanem.

Staněk přechází z Playtváku na Stream

Tvůrce internetového Pořadu o ostatních pořadech mění Mafru za konkurenční Seznam.

Luděk Staněk v Pořadu. Repro: playtvak.cz

Luděk Staněk v Pořadu. Repro: playtvak.cz

Tvůrce Luděk Staněk už nebude dodávat videoserveru Playtvák.cz vydavatelství Mafra svůj pořad Pořad. Nově totiž bude tvořit pro konkurenční internetovou televizi Stream.cz portálu Seznam.cz. „Odcházím na Stream, s formátem, který bude hodně podobný,“ potvrdil Staněk Médiáři. Jeho pořad pro Stream má být opět týdeník, začít by měl příští týden.

Stream spoluprací se Staňkem získá původní cyklus, který si dobírá klasické televize, na oplátku mu může dodat mohutnější propagaci, a to na hlavní stránce Seznamu, nejnavštěvovanější stránky na českém internetu. „Nabídka ze Streamu se nedá odmítnout. Není v tom nic osobního,“ podotkl Staněk.

Poděkoval také Davidu Holému, Josefu Koukolíčkovi a Martinu Ondráčkovi z Playtváku, kteří podle něj Pořadu věřili od jeho startu letos v červnu, i když neměl závratná čísla a když jiní byli pro, aby nepokračoval.