V hale C na pražské Balabence se dnes bude na konferenci Retail in Detail mluvit o inovacích v maloobchodě. Jak se ovlivňuje restaurační byznys a retail, přiblížil pro náš Retailek Martin Dlouhý z Uga. Jaké inovace chystá letos prodejní portál Aukro, to nám řekl jeho šéf Václav Liška.

Staněk přechází z Playtváku na Stream

Tvůrce internetového Pořadu o ostatních pořadech mění Mafru za konkurenční Seznam.

Luděk Staněk v Pořadu. Repro: playtvak.cz

Luděk Staněk v Pořadu. Repro: playtvak.cz

Tvůrce Luděk Staněk už nebude dodávat videoserveru Playtvák.cz vydavatelství Mafra svůj pořad Pořad. Nově totiž bude tvořit pro konkurenční internetovou televizi Stream.cz portálu Seznam.cz. „Odcházím na Stream, s formátem, který bude hodně podobný,“ potvrdil Staněk Médiáři. Jeho pořad pro Stream má být opět týdeník, začít by měl příští týden.

Stream spoluprací se Staňkem získá původní cyklus, který si dobírá klasické televize, na oplátku mu může dodat mohutnější propagaci, a to na hlavní stránce Seznamu, nejnavštěvovanější stránky na českém internetu. „Nabídka ze Streamu se nedá odmítnout. Není v tom nic osobního,“ podotkl Staněk.

Poděkoval také Davidu Holému, Josefu Koukolíčkovi a Martinu Ondráčkovi z Playtváku, kteří podle něj Pořadu věřili od jeho startu letos v červnu, i když neměl závratná čísla a když jiní byli pro, aby nepokračoval.