Na českém trhu je od prosince česká videobanka Recvideo.cz, provozuje ji pražské studio Leontynka Davida Vozdeckého. Aktuálně nabízí tisícovku klipů, které prodává za 499 Kč (19 eur) za kus. Průměrně mají stopáž 2 až 4 minuty. „Denně videobanku aktualizujeme o nové záběry politiků, umělců, budov, měst, ale třeba i o stroje určené na těžbu uhlí,“ láká Vozdecký.

Starcom povýšil Bartoně, Koutná je zpět jako šéfka

Lukáš Bartoň je šéfem klientského servisu, Lucie Koutná skupiny.

Lukáš Bartoň

Lukáš Bartoň

Do funkce ředitele klientského servisu mediální agentury Starcom Mediavest Group nastoupil Lukáš Bartoň, který v této společnosti pracuje už osm let. Svou kariéru zde začal na pozici mediálního konzultanta, odkud po šesti letech povýšil na vedoucího skupiny. Mezi jeho klienty patřily firmy Coca-Cola, Samsung, H&M, Brown Forman a jiné.

Lucie Koutná

Lucie Koutná

Ve funkci group head ho vystřídá Lucie Koutná, která se do Starcom Mediavest Group vrací po více než dvouleté pauze. Dříve zde zastávala funkci mediální konzultantky a pracovala pro klienty H&M, Samsung, Honda, Novartis, Sandoz, Alcon, Seznam.cz a jiné. V roce 2012 vyhrála spolu s Ondřejem Krátkým zlato v soutěži Cannes Young Lions v kategorii media.