Sdružení agentur pro výzkum trhu a veřejného mínění Simar a Syndikát novinářů ČR dnes v presscentru na Senovážném náměstí 23 pořádá od 10 do 13 hodin odborný seminář, jak číst a správně interpretovat předvolební výzkumy. Vystupují Daniel Prokop (Median), Václav Hřích (AKO), Jan Tuček (STEM/Mark), Bronislav Kvasnička (TNS Aisa), moderuje a glosuje Jindřich Šídlo.

Starcom povýšil Bartoně, Koutná je zpět jako šéfka

Lukáš Bartoň je šéfem klientského servisu, Lucie Koutná skupiny.

Lukáš Bartoň

Lukáš Bartoň

Do funkce ředitele klientského servisu mediální agentury Starcom Mediavest Group nastoupil Lukáš Bartoň, který v této společnosti pracuje už osm let. Svou kariéru zde začal na pozici mediálního konzultanta, odkud po šesti letech povýšil na vedoucího skupiny. Mezi jeho klienty patřily firmy Coca-Cola, Samsung, H&M, Brown Forman a jiné.

Lucie Koutná

Lucie Koutná

Ve funkci group head ho vystřídá Lucie Koutná, která se do Starcom Mediavest Group vrací po více než dvouleté pauze. Dříve zde zastávala funkci mediální konzultantky a pracovala pro klienty H&M, Samsung, Honda, Novartis, Sandoz, Alcon, Seznam.cz a jiné. V roce 2012 vyhrála spolu s Ondřejem Krátkým zlato v soutěži Cannes Young Lions v kategorii media.