Slovinský reklamní festival Golden Drum má mezi 250 pracemi na shortlistu i 30 českých přihlášek, které jakoby kopírovaly letošní úspěch české reklamy na Cannes Lions. Takže 16 je od Young & Rubicam (zejména oceněné kampaně pro UNHCR a pro Forbes), 5 od McCann Prague (kampaně pro Náš grunt), 4 od české DDB (kampaně pro McDonalds), 2 od Fallonu (kampaně pro Škodu Auto pro Yeti a Kodiaq) a po jedné od Mustardu (klient Škoda Auto), Kaspen/Jung von Matt (Budějovický Budvar) a Ogilvy & Mather (výstava David Cronenberg: Evolution v Praze). Výsledky v pátek 21. října.

Starý šéfuje regionální sekci mezinárodní PR sítě

Rostislav Starý z PR Konektoru se stal ředitelem Eurocomu pro střední a východní Evropu.

Rostislav Starý. Foto: PR.Konektor

Rostislav Starý. Foto: PR.Konektor

Partner agentury PR.Konektor Rostislav Starý se stal ředitelem světového sdružení nezávislých PR agentur Eurocom Worldwide pro oblast střední a východní Evropy. V této pozici bude zodpovědný za posílení členské základny a za rozvoj spolupráce napříč regionem. PR Konektor je členem mezinárodní sítě osm let. Ta v současnosti sdružuje 31 společností, založena byla v roce 2002.

Rostislav Starý pracuje v oblasti médií a PR více než 15 let. Od roku 2006 působí v agentuře PR.Konektor a v roce 2009 se stal jejím partnerem. O čtyři roky později založil sesterskou agenturu Konektor Social, která se zaměřuje na digitální PR.