Slovinský reklamní festival Golden Drum má mezi 250 pracemi na shortlistu i 30 českých přihlášek, které jakoby kopírovaly letošní úspěch české reklamy na Cannes Lions. Takže 16 je od Young & Rubicam (zejména oceněné kampaně pro UNHCR a pro Forbes), 5 od McCann Prague (kampaně pro Náš grunt), 4 od české DDB (kampaně pro McDonalds), 2 od Fallonu (kampaně pro Škodu Auto pro Yeti a Kodiaq) a po jedné od Mustardu (klient Škoda Auto), Kaspen/Jung von Matt (Budějovický Budvar) a Ogilvy & Mather (výstava David Cronenberg: Evolution v Praze). Výsledky v pátek 21. října.

Storyous si na PR vybral agenturu Fyi Prague

Mobilní pokladní systém se těší na elektronickou evidenci tržeb a posiluje PR.

Pokladní systém Storyous počítá s EET jako s novou příležitostí

Pokladní systém Storyous počítá s EET jako s novou příležitostí

Český mobilní pokladní systém pro gastronomická zařízení Storyous si na PR aktivity vybral agenturu Fyi Prague. Ta se má kromě vztahů s médii zaměřit i na práci s odbornou veřejností přímo v regionech. Storyous se navíc chce zapojit do debaty týkající se elektronické evidence tržeb (EET), v níž vidí příležitost pro svůj vlastní byznys. „Pokud si provozovatelé zvolí vhodného poskytovatele pokladního systému, který jim umožní pracovat s provozními daty, může se stát z nutného ‚EET zla‘ milník v rozvoji jejich podniku,“ tvrdí šéf marketingu Storyous Jiří Maier.

Storyous vznikal jako startup Hynka Husníka Davida Mengera, do něhož v roce 2014 vstoupila menšinově investiční skupina Rockaway. Od téhož roku dodává na český trh svůj pokladní systém. Mezi jeho klienty patří podle jeho informací přes 1.200 podniků.