Pondělí 16. ledna přináší další televizní novinky. Na Primě to je premiérová, už 7. série gastroshow Ano, šéfe! se Zdeňkem Pohlreichem (od 21.30), na Nově krimiseriál Specialisté (20.20) a reality show Robinsonův ostrov (21.15). ČT1 pokračuje se Světem pod hlavou (20.00) a Trpaslíkem (21.00).

Šturma střídá v Home Creditu Studničková

Manažerka naposled činná v O2 povede úvěrový marketing v Česku i na Slovensku.

Jana Studničková

Jana Studničková

Novou ředitelkou marketingové divize úvěrové společnosti Home Credit, spadající pod finanční skupinu PPF, je Jana Studničková. Ve funkci vystřídala Daniela Šturma, který z Home Creditu po necelých dvou letech odešel. Studničková do loňska dělala v rámci PPF pro operátora O2. Na jaře 2015 se přesouvala ze Slovenska do Česka, po měsíci z firmy odešla. Předtím v PPF dělala marketing Sazky, v minulosti pracovala ve skupině Penta Investments.

V Home Creditu teď bude v Česku i na Slovensku zodpovídat za marketingovou komunikaci, řízení zákaznické zkušenosti a online aktivity. Přebírá také vedení projektu repositioningu, jehož cílem je zlepšit vnímání značky Home Credit a inovovat. Soustředí se přitom zejména na online. Připomeňme, že Home Credit loni prostřednictvím startupu Zonky spustil online platformu pro půjčky mezi fyzickými osobami.

S týmem bude Studničková zodpovídat i za podznačky Home Creditu – konkrétně Japonskou půjčku, Tesco finanční služby či O2 Extra kartu.