Rozhlasové radě se představili Martin Groman a Klára Lukešová-Stejskalová, noví šéfové stanic Vltava, respektive Radio Praha. Na dnešní schůzi radních též zaznělo, že vést Vltavu chtělo 31 lidí, ale šéf rozhlasu René Zavoral si nakonec ze čtyř finalistů (Dita Hradecká, Petr Christov, Martin C. Putna, Pavel Klusák) nevybral nikoho.

Švábová z H1.cz a Scandal mají agenturu Social Pie

Scandal Media Group Karla Vágnera a Víta Koldinského rozšiřuje záběr o marketing spojený s influencery na sociálních sítích. Poloviční majitelkou agentury je Hana Švábová.

Hana Švábová

Hana Švábová

Konzultantka online marketingu Hana Švábová zakládá společně se Scandal Media Group Karla Vágnera a Víta Koldinského agenturu Social Pie. Švábová a Scandal Media Group v ní každá drží po 50 %. Nová agentura se zaměří hlavně na vytváření obsahu a strategií pro sociální sítě a kampaně v s influencery, tedy osobnostmi s vlivem na vybrané komunity. Zajišťovat chce nicméně komplexní služby v oblasti online marketingu a sociálních sítí, včetně webové analytiky či SEO.

Švábová v oboru působila především v agentuře H1.cz, a to v letech 2011 až 2013, naposledy jako specialistka marketingu. Necelý rok vedla marketing ve startupu Bileto investiční skupiny Rockaway Capital. Později se věnovala marketingu slevoserveru Pepa.cz, poskytovala konzultace na volné noze a také pomáhá spravovat sociální sítě klubu HC Verva Litvínov.

„Social Pie chce propojovat velké značky s vlivnými lidmi na sociálních sítích. Social marketing už není jen o správě firemního profilu na Facebooku a vypublikování několika příspěvků týdně. Pro propagaci produktu nebo značky chceme využívat bloggery, youtubery a nejznámější osobnosti na Instagramu a ostatních sociálních sítích,“ říká Švábová.

Práci s influencery se v Česku systematicky věnují agentury Get Boost, TL5 Digital či platforma Tubrr.

Co tvoří skupinu Scandal Media Group

  • nově založená digitální agentura Social Pie
  • nadlinková agentura S!360
  • agentura na plánování a nákup digitálních médií Programmatic Media
  • mediální poradenství, celebrity a PR management pod značkou Scandal!
  • online vydavatelství Scandalist, s obnoveným bulvárem Bleskově.cz
  • PR agentura Fruit Factory
  • e-commerce projekt Bon Affaire
  • softwarová firma RedButton Technologies
  • podíl ve fotobance Profimedia

Zadejte i poštovní adresu, pošleme vám tištěný Médiář zdarma
Přihlásit odběr