Televize Prima Zoom přináší čtyři rozhovory s ruským prezidentem Vladimirem Putinem, které natočil režisér Oliver Stone. Seriál Svět podle Putina (The Putin Interviews) přichází týden po americké premiéře na kanálu Showtime. Prima Zoom je dává od 19. do 22. června vždy od 20.00.

Svěcený chystá pro O2 TV Sport show Tiki-taka

Kromě moderátora Petra Svěceného se na nové show podílí i režisér Vojtěch Nouzák.

Show Tiki-taka se bude natáčet za účasti publika v pražském hotelu Clarion. Foto: O2

Show Tiki-taka se bude natáčet za účasti publika v pražském hotelu Clarion. Foto: O2

Placená televizí stanice O2 TV Sport operátora O2 přichází s dalším pořadem z vlastní tvorby. Půjde o zábavní talk show nazvanou Tiki-taka. Moderovat ji bude Petr Svěcený, známý v minulosti z obrazovek České televize. Jeho hosty budou fotbalisté i herci a lidi z kultury. Show se bude vysílat každé pondělí od 20.00 na O2 TV Sport v rámci televize přes internet O2 TV, počínaje 20. únorem. Stopáž je hodina.

Natáčet se bude každé pondělí v hotelu Clarion Congress Hotel Prague v pražských Vysočanech. Pořad bude probíhat za účasti publika. Režírovat ho bude Vojtěch Nouzák, který je i režisérem zavedené Show Jana Krause na Primě. „Konečně i v Čechách vzniká zábavná fotbalová show, která ve vyspělých zemích funguje,“ prohlásil Nouzák. „Inspirovali jsme se i v zahraničí a věřím, že výsledek bude stát za to. Přesně taková show může zvednout atraktivitu celého českého fotbalu,“ doufá Marek Kindernay, výkonný ředitel O2 TV Sport.

Vizuál show Tiki-taka. Foto: O2

Vizuál show Tiki-taka. Foto: O2

Název Tiki-taka vzešel ze slavného taktického stylu FC Barcelony nebo španělské reprezentace. 

Vladimír Šmicer. Foto: O2

Vladimír Šmicer. Foto: O2

 

Tomáš Ujfaluši

Tomáš Ujfaluši. Foto: O2

Fotbal se v rámci O2 TV dočkal dalších televizních práv. Od prosince stanice O2 TV Fotbal přináší všechny domácí zápasy portugalské Benficy Lisabon, od tohoto víkendu se přidá vždy nejlepší zápas z rakouské Tipico Bundesligy, začátkem března přijdou živé přenosy z Ruského poháru.

Operátor O2 tlačí svou televizní nabídku také prostřednictvím restaurací Staropramenu. Začal s tím v polovině roku 2015, dosavadní koncept Sportovní kino teď nahrazuje přímočařejším O2 TV Sport živě zde. Tak nově označuje restaurace se službou O2 TV Business, tedy osazení provozoven set-top boxy se sportovními programy. Projektu se momentálně po Česku účastní na 1.200 hospod, barů a restaurací.

Nejsledovanější jsou přitom víkendové zápasy české ePojisteni.cz ligy a úterní a středeční přenosy Ligy mistrů. Právě na ně O2 od 14. února do 3. června zaměří svou novou marketingovou aktivitu v hospodách ne Staropramenu, ale Plzeňského Prazdroje, a sice soutěž Ligu hospod. Půjde o tipování výsledků zmíněných dvou soutěží, díky propojení přes web vyhlášení proběhne vždy v televizním studiu. 

Liga hospod

Liga hospod jako nová marketingová aktivita O2 v terénu