Seriál Mordparta s Jiřím Bartoškou se vysílal do minulé neděle, dnes televize Prima nasadí po 20. hodině na svém hlavním kanálu „českého Schimanskiho“, další vlastní kriminální seriál Polda. Policistu, který se po dvaceti letech probudil z kómatu, představuje David Matásek, sekunduje mu Igor Orozovič. Polda se střetne s druhými řadami úspěšných děl konkurence – Doktorem Martinem na ČT1 a s show Tvoje tvář má známý hlas na Nově. Po 21.30 na ČT1 začíná satirické Kosmo.

Tak co my tedy říkáme na ty Seznam Zprávy

Měl by lídr trhu spustit hotový produkt, nebo obsluhovat diváky s plackou „školím se“? Aktuální hlavní téma mediálních diskusí probíráme v novém podcastu, poslouchejte.

Mnoho se toho v posledních dnech v českých redakcích nadebatovalo o nově spuštěných videozprávách Seznamu. Nám šéf české internetové jedničky říkal, že Seznam Zprávy mají narozdíl od Novinek zasáhnout byznysové lídry a opinion makery nebo že novinkou Seznam bojuje proti svému hlavnímu konkurentovi, což je Facebook. Dali jsme novince týden a také k tomu něco napovídali. 

Jak pohodlně poslouchat podcast

Na SoundCloudu nebo přes iTunes. Na SoundCloudu je to jednoduché: klikněte na profil Médiáře a najdete tam všechny publikované díly našeho vysílání. Přehrávat je lze buď přes web, anebo prostřednictvím jednoduché mobilní aplikace pro Android nebo iOS. Na webu můžete zvuky vkládat do svých stránek, týmž způsobem jako videa z YouTube. Na iTunes je to stejně jednoduché: stačí přihlásit odběr.