Odstartoval lifestylový web Ženy.cz, se sloganem Hýbeme světem, kromě vlastních materiálů bude přinášet obsah časopisů Moje psychologie, Dieta, OK! Magazine a F.O.O.D. téhož vydavatele CN Invest. „Nechceme kopírovat stávající weby pro ženy. Vidím velký potenciál v tom, přinášet více obsahu z reálného života,“ uvádí šéfka projektu Dita Křížová, jež do března dělala v digitálním týmu Českého rozhlasu. Projekt chce za rok získat půl milionu reálných uživatelů měsíčně.

Tak co my tedy říkáme na ty Seznam Zprávy

Měl by lídr trhu spustit hotový produkt, nebo obsluhovat diváky s plackou „školím se“? Aktuální hlavní téma mediálních diskusí probíráme v novém podcastu, poslouchejte.

Mnoho se toho v posledních dnech v českých redakcích nadebatovalo o nově spuštěných videozprávách Seznamu. Nám šéf české internetové jedničky říkal, že Seznam Zprávy mají narozdíl od Novinek zasáhnout byznysové lídry a opinion makery nebo že novinkou Seznam bojuje proti svému hlavnímu konkurentovi, což je Facebook. Dali jsme novince týden a také k tomu něco napovídali. 

Jak pohodlně poslouchat podcast

Na SoundCloudu nebo přes iTunes. Na SoundCloudu je to jednoduché: klikněte na profil Médiáře a najdete tam všechny publikované díly našeho vysílání. Přehrávat je lze buď přes web, anebo prostřednictvím jednoduché mobilní aplikace pro Android nebo iOS. Na webu můžete zvuky vkládat do svých stránek, týmž způsobem jako videa z YouTube. Na iTunes je to stejně jednoduché: stačí přihlásit odběr.