Příští čtvrtek 3. listopadu se v Praze sejdeme na první akci svého druhu v Česku, totiž přehlídce filmů na výšku Vertifilms. Předcházet jí bude odborný program s ukázkami postupů i využití moderního formátu ve světě médií. Zajistěte si místo včas, je to zdarma.

Tarantino i Řezník dávají osvobozující obrazy

Jako sdělení bez nánosů a vně mantinelů současné komunikace vnímáme klipy rappera Řezníka, filmaře Tarantina i některých italských umělců. Proč? Poslechněte nový podcast.

Co v Mattoni četli a viděli z italské literatury či filmu – Dávat výrazivu mantinel? – Jak hovořit o vkusu – Jaký rozpočet je v Česku standardní – Mluvčí by měl mluvit, a ne nemluvit, jak tomu v mnoha případech je – Rod trpný a další nánosy korporátní komunikace – Kdo by měl obdržet facku – Tři pozvánky na závěr

Aktéři podcastu ve voze

Aktéři podcastu Médiáře ve voze po pondělním natáčení

Jak pohodlně poslouchat

Na SoundCloudu nebo přes iTunes. Na SoundCloudu je to jednoduché: klikněte na profil Médiáře a najdete tam všechny publikované díly našeho vysílání. Přehrávat je lze buď přes web, anebo prostřednictvím jednoduché mobilní aplikace pro Android nebo iOS. Na webu můžete zvuky vkládat do svých stránek, týmž způsobem jako videa z YouTube. Na iTunes je to stejně jednoduché: stačí přihlásit odběr.