Televize Nova oznámila, že z mluvčí a šéfky PR Anny Suché udělala ředitelku korporátní komunikace, od začátku července. Oddělení korporátní komunikace nějakou dobu šéfa nemělo, do předloňska podobnou pozici na Nově zastával Josef Koukolíček. Anna Suchá dělá na Nově tři roky.

Televize Pětka a Metropol dneškem končí s vlastní výrobou, dávají už jen reprízy

Původní investor má obstavený majetek, možný nový majitel se zatím nevyjádřil, jestli stanice chce.

Zábavní televize Pětka staví svůj úspěch na tvářích slavných z jiných televizí či filmů. Na snímku Jan Antonín Duchoslav, moderátor pořadu Bulvárek, kterého v 80. letech proslavil snímek Sněženky a machři. Foto: TV Pětka

Zábavní televize Pětka stavěla svůj úspěch na tvářích slavných z jiných televizí či filmů. Na snímku Jan Antonín Duchoslav, moderátor pořadu Bulvárek, kterého v 80. letech proslavil snímek Sněženky a machři. Foto: TV Pětka

Přestaly se vyrábět nové premiérové díly i několika posledních pořadů, které ještě tento týden pokračovaly na zábavní stanici Pětka a informačním kanálu Metropol. Dneškem podle informací Médiáře na Pětce končí výroba pořadů Supermáma, Na vrcholu a City Koktejl a stanice má vysílat už jen smyčky repríz už uvedených dílů. Na webu též přestala zveřejňovat program.

Tatáž situace, jak Médiáři potvrdil zdroj z vedení, panuje i na sesterské stanici Metropol, také ta bude ode dneška dávat jen reprízy ve smyčce.

Stanice nemají nemá už dva měsíce peníze na provoz, protože původnímu investorovi Luboši Měkotovi, kdysi spoluprivátizátoru Mostecké uhelné, závěrem loňska obstavili majetek. „Týmy se vzhledem k našim neproplaceným fakturám rozpadají,“ přiblížil Médiáři další z klíčových zaměstnanců Pětky.

O televizi se začal zajímat majitel mediální agentury Médea a televize Barrandov Jaromír Soukup, 9. ledna oznámil, že prověřuje hospodaření, zatím ale neoznámil rozhodnutí, zda Pětku a Metropol koupí.

Zadejte i poštovní adresu, pošleme vám tištěný Médiář zdarma
Přihlásit odběr