Do české verze časopisu Newsweek nastupuje tento týden nová redaktorka Iva Roze (Skochová). Absolventka žurnalistiky na Kolumbijské univerzitě v New Yorku psala pro Global Post, Slate, Salon nebo pro americký Newsweek. V Česku je známá jako dopisovatelka Reflexu, Respektu či Lidových novin. Newsweek čerstvě střídá šéfredaktora – místo Jiřího Nádoby nastoupil Ondřej Formánek.

Tendr na digitál Oriflame vyhrála Bubble

Agentura se zaměří na spolupráci s 60.000 poradkyněmi, které se starají o přímý prodej.

Martin Pistulka

Martin Pistulka

Švédská kosmetická firma Oriflame si ve výběrovém řízení na digitální agenturu vybrala firmu Bubble Lukáše Kořínka. Tendru se zúčastnily celkem tři agentury. Bubble bude Oriflame zajišťovat kompletní komunikaci kosmetické značky na sociálních sítích a také podporu v online prostředí.

Tým, který se v Bubble bude starat o Oriflame, povede Martin Pistulka, někdejší dlouholetý šéfredaktor úspěšného časopisu Čilichili. Společně s ním se bude digitální komunikaci Oriflame věnovat account manažerka Eva Tuháčková, specialistka na sociální sítě Marie Grafová a designérka Lucie Bajgartová.

Bubble se hodlá zaměřit na obsahovou spolupráci s Oriflame poradkyněmi, které se starají o přímý prodej kosmetiky této značky. Oriflame jich má zhruba 60.000. Agentura bude mít dále na starost tvorbu obsahu a správu profilů na sociálních sítích, zejména na Facebooku, na Instagramu a na YouTube.

Zadejte i poštovní adresu, pošleme vám tištěný Médiář zdarma
Přihlásit odběr