Příští čtvrtek 3. listopadu se v Praze sejdeme na první akci svého druhu v Česku, totiž přehlídce filmů na výšku Vertifilms. Předcházet jí bude odborný program s ukázkami postupů i využití moderního formátu ve světě médií. Zajistěte si místo včas, je to zdarma.

Tipsport sponzoruje nejvyšší ligu florbalu

Sázková kancelář změnila název nejvyšší florbalové soutěže na superligu, extraligu už totiž sponzoruje v hokeji. Vybraná utkání bude dávat ve své online televizi.

Po hokeji se sázková kancelář Tipsport stala titulárním partnerem nejvyšší tuzemské ligové florbalové soutěže. Ta tak od právě spuštěné sezony 2015/2016 nese název Tipsport Superliga. Nejvyšší soutěž florbalistů měla dosud přídomek extraliga, Tipsport ale sponzoruje českou extraligu hokeje, a tak nechtěl druhý název Tipsport extraliga. Kvůli vstupu sponzora se mění nedávno uvedené logo soutěže – konkrétně barvy a písmo.

Logo soutěže Tipsport Superliga

Logo soutěže Tipsport Superliga

 

Logotyp soutěže

Nedávno uvedené nové logo florbalu v Česku

Sázková kancelář podporuje florbal vůbec poprvé. Stala se také hlavním partnerem mužské i ženské florbalové reprezentace.

Zároveň s tím Tipsport zařazuje florbal do vysílání své internetové TV Tipsport. Nabídne tak přímé přenosy vybraných utkání superligy, ženské extraligy či obou národních týmů, a to rozlišení HD a pořízené ze dvou kamer.