Slovinský reklamní festival Golden Drum má mezi 250 pracemi na shortlistu i 30 českých přihlášek, které jakoby kopírovaly letošní úspěch české reklamy na Cannes Lions. Takže 16 je od Young & Rubicam (zejména oceněné kampaně pro UNHCR a pro Forbes), 5 od McCann Prague (kampaně pro Náš grunt), 4 od české DDB (kampaně pro McDonalds), 2 od Fallonu (kampaně pro Škodu Auto pro Yeti a Kodiaq) a po jedné od Mustardu (klient Škoda Auto), Kaspen/Jung von Matt (Budějovický Budvar) a Ogilvy & Mather (výstava David Cronenberg: Evolution v Praze). Výsledky v pátek 21. října.

Tiscali spouští kvízy, inzertně je spojí s Úschovnou

Hádejfilm.cz, Hádejhru.cz a Hádejosobnosti.cz jsou dostupné i jako mobilní aplikace.

Tři „weby k zábavné prokrastinaci“ Hádejfilm.cz, Hádejhru.cz a Hádejosobnosti.cz uvedlo internetové vydavatelství Tiscali, nabízí na nich kvízy zaměřené na znalosti klasických i moderních filmů, televizních pořadů, videoher a sportovních, hudebních či filmových hvězd. Každý z nových webů spadá pod jeden ze stávajících obsahových projektů Tiscali – Hadejfilm.cz pod filmové Dokina.cz, Hadejhru.cz pod herní Games.cz, Hadejosobnosti.cz pod databázi bulváru Osobnosti.cz. Kvízy chystaly redakce daných webů.

Z hlediska reklamních formátů jsou nové weby kompatibilní s inzerátem na pozadí používaným na populárním webu Úschovna.cz. Ten Tiscali také obchodně zastupuje. 

Všechny tři kvízové weby existují i v podobě aplikací pro mobilní telefony s operačním systémem iOS (verze pro Android jsou v přípravě). Aplikace jsou zcela zdarma a bez reklam.