Čtvrteční večer patřil v pražském Karlíně slavnostnímu otevření místních kanceláří společnosti Goodbaby, která se zaměřuje na výrobu dětských sedaček, kočárků a podobného zboží. Její čerství představitelé Jan Řežáb (Socialbakers) a Eva Liba (ex Coca-Cola) pozvali řadu vzácných hostí, nechyběli jsme. Přineseme i rozhovor, teď mrkněte, jak Jan skládá golfky.

Top Star přidává k Perkausové Vágnera

Změny bulvárního deníku a týdeníku na Primě se dotkly moderátorů i realizačního týmu.

Petr Vágner a Eva Perkausová

Petr Vágner a Eva Perkausová

Televize Prima přeskupila tváře ve svém deníku a týdeníku Top Star. Denní souhrn zvěstí ze společnosti začala nedávno uvádět dvojice Andrea Košťálová a Lucie Špaková. Stejnojmenný pondělní magazín bude nově od pondělí 25. dubna uvádět dvojice – ke stávající moderátorce Evě Perkausové přibude Petr Vágner. Ten dál zůstává i uvaděčem denních zpráv Top Star.

Perkausovou přitom společenská redakce Primy pod vedením šéfredaktorky Zuzany Brzákové loni uváděla jako přitažlivou ženskou tvář, která má k Top Staru přilákat i muže. Nynější angažování Vágnera ukazuje spíš na cílení na ženskou část potenciálního publika.

Prima zároveň už dál nenechala režisérem Adriana Stojkova. Od dubna magazín režíruje Adam Rezek. Dramaturgicky ho připravují Martina Jandová a Gabriela Mikešová.