Slovinský reklamní festival Golden Drum má mezi 250 pracemi na shortlistu i 30 českých přihlášek, které jakoby kopírovaly letošní úspěch české reklamy na Cannes Lions. Takže 16 je od Young & Rubicam (zejména oceněné kampaně pro UNHCR a pro Forbes), 5 od McCann Prague (kampaně pro Náš grunt), 4 od české DDB (kampaně pro McDonalds), 2 od Fallonu (kampaně pro Škodu Auto pro Yeti a Kodiaq) a po jedné od Mustardu (klient Škoda Auto), Kaspen/Jung von Matt (Budějovický Budvar) a Ogilvy & Mather (výstava David Cronenberg: Evolution v Praze).

Totální star Berenika Kohoutová. Totální zábava Heil

Studio Teplá se tentokrát z Karlových Varů hlásí i s hlasem Bereniky Kohoutové, femme fatale Cesty do Říma. Sobotním překvapením je povedená německá komedie.

Špičková oborová média na Lucii ve Varech. Oba tvůrci kampaně drinku Smarty se konečně setkali. Jak se cestuje do Říma. Berenika Kohoutová v titulcích výš než Mirek Donutil. Nejlepší komedie dělají Němci. Vše v aktuálním dílu audiodeníku Médiáře z filmových Varů.

Jak pohodlně poslouchat

Na SoundCloudu nebo přes iTunes. Na SoundCloudu je to jednoduché: klikněte na profil Médiáře a najdete tam všechny publikované díly našeho vysílání. Přehrávat je lze buď přes web, anebo prostřednictvím jednoduché mobilní aplikace. Na webu můžete zvuky vkládat do svých stránek, týmž způsobem jako videa z YouTube. Na iTunes je to stejně jednoduché: stačí přihlásit odběr.