Příští čtvrtek 3. listopadu se v Praze sejdeme na první akci svého druhu v Česku, totiž přehlídce filmů na výšku Vertifilms. Předcházet jí bude odborný program s ukázkami postupů i využití moderního formátu ve světě médií. Zajistěte si místo včas, je to zdarma.

Třetina povýšil, vede marketing v Asusu

Výrobce spotřební elektroniky hlásí dvě změny v marketingu.

Ondřej Třetina

Ondřej Třetina pracuje od dubna jako marketingový manažer společnosti Asus, výrobce spotřební elektroniky. Jako takový bude nově zodpovídat za vedení marketingových a PR kampaní celého portfolia značky v České republice a na Slovensku.

Třetina pracuje pro Asus už od roku 2007. V posledních dvou letech byl vedoucím marketingového týmu zodpovědného za počítačové komponenty. Je absolventem Fakulty mezinárodních vztahů na Vysoké škole ekonomické v Praze.

Stanislav Tošner

Další staronovou posilou marketingového týmu je Stanislav Tošner, který třetím rokem působí na pozici specialisty PR. Nově se jeho pracovní náplň rozšíří na PR kampaně kompletního portfolia značky a také na komunikaci s PR a digitálními agenturami na českém a částečně i slovenském trhu. Tošner také absolvoval Fakultu mezinárodních vztahů na Vysoké škole ekonomické v Praze.